Atgriezties pie raksta

Mācības un konkurss jaunajiem uzņēmējiem lauku teritorijās

Ja Tev ir no 18 līdz 40 gadi, ja Tev ir biznesa ideja, ko vēlies īstenot, ja Tu vēlies uzmeklēt domubiedrus, lai kopā darbotos, ja Tev ir neliels jau esošs uzņēmums, kuru vēlies attīstīt, tad LLKC Ogres biroja rīkotās mācības ir tieši Tev!


 

Pieredzējušu, zinošu un jau novērtētu lektoru un ekspertu (pirmās mācību dienas sāksim ar Vitu Brakovsku – brakovska.lv) vadībā intensīvā mācību kursā 5 dienu laikā iegūsi zināšanas, kā radīt idejas jau piesātinātā tirgū, vai Latvijas grāvjos aug zelts, kā radīt vērtību no nekā, ar ko tieši Tu vari pelnīt un citas teorētiskas un praktiskas zināšanas par savas uzņēmējdarbības veidošanu un attīstību, kā arī satiksi veiksmīgus jauniešus ar jau izveidotu uzņēmējdarbību.


Bezmaksas 5 dienu intensīvās uzņēmējdarbības mācības notiks 3., 4., 9., 18. oktobrī (notiks Ogres tehnikumā) un 25. oktobrī (CoLabora telpās Lielvārdē).


Mācību laikā Tev būs iespēja piedalīties konkursā "Laukiem būt!" un, prezentējot savu ideju, iegūt naudas balvu tās realizācijai!


Sīkāka informācija un pieteikšanās: elina.masteiko@llkc.lv, tālr.28331239.


Pasākums tiek īstenots Valsts Lauku tīkla darba plāna 2019./2020.gadam aktivitātes "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" ietvaros.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/konkursi/44812

2019. gada 30. septembrī, 17:06, Konkursi
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet