Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada pašvaldība aicina darbā grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja vietnieci (-u)

Ķeguma novada pašvaldība (Reģ.Nr.90000013682) aicina darbā uz noteiktu laiku grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja vietnieci (-u).

Prasības pretendentiem:

- augstākā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā;

- pieredze grāmatveža amatā valsts vai pašvaldības iestādē vismaz 2 gadi, t.sk. atskaišu sagatavošanā un gada pārskata sastādīšanā pašvaldībās;

- Latvijas Republikas nodokļu likumu un grāmatvedību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;

- pieredze gada pārskatu sagatavošanā;

- pieredze darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu G-Vedis, iemaņas darbā ar MS Office pieredzējuša lietotāja līmenī;

- organizētība, precizitāte, analītiska domāšana, spēja risināt nestandarta situācijas un spēja strādāt komandā;

- izpratne par valsts pārvaldes organizāciju un dokumentu apriti;

- labas latviešu valodas zināšanas mutiski un rakstiski.

Galvenie darba pienākumi:

- nodrošināt pilnu pamatlīdzekļu un nemateriālo ieguldījumu uzskaiti;

- nodrošināt un kontrolēt kreditoru uzskaiti, pamatojoties uz noslēgtajiem līgumiem;

- avansa norēķinu kontrole, pievienoto attaisnojuma dokumentu esamības un atbilstības kontrole;

- pārraudzīt grāmatvedības uzskaiti, sniegt ieteikumus uzskaites un grāmatvedības organizācijas dokumentu pilnveidošanai;

- veikt regulāru virsgrāmatas uzraudzību un salīdzināšanu ar analītisko uzskaiti;

- veikt pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas sagatavošanu, pārbaudi un iesniegšanu VID;

- veikt statistikas atskaišu sagatavošanu;

- piedalīties gada pārskata sastādīšanā.

Piedāvājam:

- pilnu slodzi uz noteiktu laiku;

- stabilu atalgojumu 1290,00 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);

- sociālās garantijas;

- profesionālās pilnveides un apmācības iespējas.

Iesniedzamie dokumenti:

- pieteikuma vēstule;

- dzīvesgājuma apraksts (CV);

- izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (tiekoties tiks lūgts uzrādīt oriģinālus).

Dokumentus lūdzam iesniegt Ķeguma novada pašvaldībā, Lāčplēša ielā 1, Ķegumā, Ķeguma novadā, LV-5020, Klientu apkalpošanas centrā – personiski, nosūtot pa pastu vai elektroniski (dome@kegums.lv )  ar saņemšanas termiņu līdz 2021.gada 5.februārim.

Papildus informāciju par vakanci var saņemt, zvanot pa tālr. 65055433, 25417020.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/kegums/48980

2021. gada 21. janvārī, 09:44, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Vilhelmīne • 2021. gada 22. janvārī, 15:26
Lai izzagtu pēdējos miljonus no novada domes, nevajag jau gadus, bet pietiks ar dažām nedēļām vai mēnesi. Tikai džagi, gan vecais gan jaunais, ir par stulbiem, lai paši vien to paveiktu, tāpēc jau meklē attiecīgu finanšu "speciālistu" kas par labu atlīdzību palīdzētu džagu bandai atlikušo naudu no domes izzagt.
Domes grāmatvede • 2021. gada 22. janvārī, 10:12
Ja kas, tad Helmanim jau iesniegta jaunā apvienotā novada amatu struktūra ar visiem uzvārdiem. Saratovs labi pastrādājis. Diemžēl jaunajā štatu sarakstā nav redzami daudzu Ķegumā labi zināmu domes darbinieku uzvārdi. Tātad būs liela tīrīšana. Raivis var necensties ar amatu dalīšanu. Helmanis tik un tā visu pārveidos pa savam. Bija iespēja ieskatīties Ikšķiles štatu sarakstā. Tur … labāk neizteikšos, tad jau Ķegumam vēl paveicies. Saratovs teicis, ka vismazāk pārmaiņu tikai Ogrei ….. amats būs jāzaudē retajam. Acīmredzot Ogrē lojalitāte pret Helmani max. Visi nepaklausīgie padzīti.
Skats no malas • 2021. gada 21. janvārī, 15:29
Kādā sakārā tagad aicināt kautkādu vietnieku? Daži mēneši un grāmatvedību apvienos ar Ogri, Lielvārdi un Ikšķili. Pieņemt darbā un tad atlaist?

Pievienot komentāru

Ogrenet