Atgriezties pie raksta

Šo sestdien norisināsies "Ikšķiles MTB velobrauciens 2019”

Jau šo sestdien, 1. jūnijā - dabas parka ''Zilie kalni'' teritorijā norisināsies riteņbraukšanas sacensības – ''IKŠĶILE MTB VELOBRAUCIENS 2019''.

Dalībnieki var izvēlēties savām spējām atbilstošu sacensību garumu - ''maratona'' distance 48 km (trīs apļi), ''pusmaratona'' distance 32 km (divi apļi) un ''ģimenes'' distance 12 km (viens aplis). Pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 300 – 800 m garumā.


Sacensību centrs un reģistrācija no plkst. 10:00 Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā. Plkst. 11:00 starts ģimenes distancei un pašiem mazākajiem dalībniekiem, bet plkst. 13:00 starts maratona un pusmaratona distancēm.


Sacensību iepriekšējā online reģistrēšanās notiks līdz ceturtdienai plkst. 24:00 mājas lapā www.sportlat.lv.


Par īpašu dalības maksu dalībnieki var pieteikties Ikšķilē – Tūrisma informācijas centrā, Birzes ielā 33 un Ogrē, ''Nesēdimājās'' velosipēdu darbnīcā, Mālkalnes prospektā 26. Tomēr tie, kas nebūs paspējuši iepriekš reģistrēties, to varēs izdarīt arī sacensību dienā uz vietas.


Lai šādas sacensības varētu notikt, būtisku atbalstu ir sniegusi Ikšķiles novada pašvaldība un ''Tūrisma, sporta un atpūtas komplekss ''Zilie kalni'''', kā arī atbalstītāji – biedrība ''Sporta klubs SportLat'', ''Hawaii express'', ''Compensa Life Vienna Insurance Group'', ''Gerimax'', ''Ezerkauliņi'', ''Labās balvas'', biedrība ''Nesēdi mājās'', ''Milžu taka'', izklaides parks “Avārijas brigāde'', “Digitālā pele'', ''Ogrenet.lv'' un ''Fakti.lv''.


 


Informāciju sagatavoja:


sacensību organizators


Jānis Dreiškins


+371 29485569

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ikskile/43969

2019. gada 28. maijā, 13:37, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet