Atgriezties pie raksta

19. janvārī - "Gardā Sniega diena" Tīnūžos

Ikšķiles novada pašvaldība jau laicīgi aicina ikvienu sagatavoties "Gardajai Sniega dienai", kuras laikā notiks arī Tīnūžu multifunkcionālā laukuma atklāšana. Tas viss paredzēts 19.janvārī plkst. 12.

Pasākuma mērķis ir aktīvi pavadīt vairākas stundas svaigā gaisā, lai vaigos redzams sārtums, gūstot pozitīvas emocijas un pieaugušajiem atcerēties bērnību.


No pulksten 12.00 līdz 15.00 jebkurš interesents varēs piedalīties sportiskās ziemas aktivitātēs Tīnūžos ("Kraujas", Tīnūži, Tīnūžu pagasts) kopā ar "Jogitas pasākumi". Ja laika apstākļi būs atbilstoši slidošanai, aicinām līdzi ņemt atbilstošu inventāru - slidas, lai varat izslidoties uz multifunkcionālā laukuma ledus.


Kursies ugunskurs, būs silta tēja un garda zupa. Aicinām ģērbties silti un ērti, ķert prieka mirkļus, ko sniedz sniegs, ziema un kopā pavadīts laiks. Dalībnieki aktivitāšu veikšanai aicināti ņemt līdzi sporta inventāru, ar ko braukt lejā no kalnu.


Lūgums vecākus izvērtēt atbilstoša inventāra izmantošanu braukšanai pa kalnu, kā, piemēram, plēvi, pannu, šļūkšanas paliktni. Ņemot vērā drošu brīvā laika pavadīšanu un lielo pasākuma apmeklētāju skaitu, lūgums neizmantot tādus braukšanas līdzekļus, kā, piemēram, klasiskās ragavas, stūrējamās ragavas.


Piedalies, būsi ieguvējs vien tāpēc, ka esi gatavs aktīvi pavadīt šo dienu!


P.S. Ja ziema būs mūs pievīlusi, nekas netiks atcelts!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ikskile/42959

2018. gada 18. decembrī, 22:37, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet