Atgriezties pie raksta

Laugaļu ģimene no Ikšķiles kopā ar Valsts prezidentu iededz Ziemassvētku egli Foto

5.decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni kopā ar aktīvām un kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededza Ziemassvētku egli.

Dalībai Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienība bija nominējusi 20 ģimenes, to vidū arī Laugaļu ģimeni no Ikšķiles novada. Visas daudzbērnu ģimenes vieno arī aktīva iesaistīšanās savu novadu un pilsētu sabiedriskajā dzīvē.


Sveicot klātesošos Valsts prezidents uzsvēra, ka Latvijas pagātne, tagadne un nākotne nebūtu iespējams bez zinošiem, krietniem un atbildīgiem cilvēkiem un stiprām ģimenēm un dzimtām, kuras savu enerģiju velta, lai dzīvotu un strādātu Latvijā un izaudzinātu mūsu jauno paaudzi.


"Ģimene ir mūžīga vērtība – ģimeņu spēks veidoja mūsu valsti pirms simts gadiem un stiprina mūsu Latviju arī šodien. Kuplas un aktīvas ģimenes veidos arī mūsu nākamo simtgadi," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.


Klātesošās ģimenes sveica arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, atzīmējot, ka būt kopā gan ikdienā, gan svētkos, dalīties priekos un bēdās, atbalstīt citam citu – tā ir lielākā vērtība, ko mums sniedz ģimene. Ģimene – tētis, mamma, vecmāmiņa vai vectētiņš ir tie, kas mierina, uzmundrina, atbalsta, dod padomu, audzina un ir klāt dzīves nozīmīgākajos notikumos. "Mēs visi ar jums ļoti lepojamies, jo ģimenes ir Latvijas stiprais balsts," uzsvēra Iveta Vējones kundze.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ikskile/42863

2018. gada 5. decembrī, 19:46, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet