
"Ogre/Miandum" ceturtdaļfinālu sāk ar 7 golu handikapu
Svētdien, 11. martā, sākās "SynotTip" handbola Virslīgas ceturtdaļfināli, un vienā no tiem "Ogre/Miandum" (3. vieta regulārajā čempionātā) izbraukumā ar 33:26 pieveica Vaiņodi (6.).
"Ogre/Miandum" un Vaiņode regulārajā čempionātā uzvaras bija dalījušas uz pusēm, katra uzvarot savā laukumā, kas vismaz teorētiski solīja intriģējošu dueli. Lai arī pāra favorīti tomēr bija ogrēnieši, Vaiņodes komandas galvenais treneris Zigmunds Mickus solīja uzvaru bez cīņas neatdot, un arī "Ogre/Miandum" treneris Andris Molotanovs pirmsspēles komentārā akcentēja vaiņodnieku nepiekāpību.
Spēles sākumā komandas vairākkārt apmainījās ar vadību. Rezultātu pēc Arta Laganovska realizētā soda metiena atklāja ogrēnieši, vēlāk viesi panāca arī 2:1, bet Aināra Pāvila divi gūtie vārti ceturtajā minūtē ļāva pirmoreiz vadībā izvirzīties mājiniekiem – 3:2. Vēlāk Vaiņode panāca arī 5:3, bet pēc puslaika vidus iniciatīva pārgāja Ogres pusē, kas pie rezultāta 7:7 veica izrāvienu 7:1, īsi pirms pārtraukuma panākot 14:8. Puslaika pārtraukumā ogrēnieši devās ar piecu vārtu pārsvaru – 14:9.
Pārliecinošs otrā puslaika sākums ļāva "Ogre/Miandum" četru minūšu laikā dubultot pārsvaru un palielināt to līdz divciparu skaitlim (20:10), piespiežot mājiniekus pieprasīt minūtes pārtraukumu. Tomēr arī pēc tā laukumā saimniekoja viesi, kas 49.minūtē ļāva panākt jau +13. Pēdējā desmitminūtē Vaiņodei izdevās deficītu samazināt gandrīz uz pusi. Ogrei pirms atbildes spēles, kas notiks viņu laukumā visnotaļ drošais septiņu vārtu pārsvars - 33:26. Uvis Strazdiņš uzvarētāju labā guva astoņus vārtus.
Vaiņode – Ogre/Miandum 26:33 (9:14)
Ogre/Miandum: Strazdiņš 8, Arv. Laganovskis 7, Art. Laganovskis 5/1, Pozņaks 4/2, Svārups 2, Bauze 2, Dravnieks 2, Rozenbergs 1, Želna 1, Lepers 1.
17.03.2018. 19:00 Ogre/Miandum – Vaiņode
Uzvarētāji tiek noteikti divu spēļu summā.
2018. gada 11. martā, 21:21, Sports
Latvijas Handbola federācija