Atgriezties pie raksta

ONSC cīņā par 4. vietu šovakar uzņems FK "Dinamo Rīga/Babīte"

Šovakar – pulksten 19.30 – Ogres Valsts ģimnāzijas sporta laukumā notiks Latvijas futbola čempionāta 2. līgas  spēle, kurā Ogres novada Sporta centrs (ONSC) centīsies vēlreiz uzvarēt FK "Dinamo Rīga/Babīte" futbolistus, kuriem turnīra tabulā ir tieši tikpat punktu, cik ogrēniešiem – 15.

Turnīra pirmajā aplī ONSC izdevās gūt panākumu ar rezultātu 3:2, un izšķirošais vārtu guvums bija Romāna Atrahimoviča kontā. Tagad abām komandām ir pa 15 punktiem – rīdzinieki B grupas turnīra tabulā atrodas piektajā vietā, ogrēnieši – sestajā.


Šīsdienas mača uzvarētājs pakāptos uz ceturto pozīciju.


Turnīra nolikums nosaka, ka cīņu par medaļām turpinās katras apakšgrupas četras labākās vienības. Izšķirošajā sacensību etapā katra no čempionāta astoņām spēcīgākajām vienībām aizvadīs pa divām spēlēm ar otras apakšgrupas komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus čempionātā. Tiesa, ņemot vērā, ka no B grupas izslēgta viena komanda, bet no A grupas – pat divas, šobrīd ar komandu pārstāvjiem vēl tiekot apspriesta iespēja mainīt turnīra nolikumu.


ONSC šīvakara spēle ļoti svarīga ir arī tādēļ, ka komandai jāpārtrauc triju pēc kārtas piedzīvoto zaudējumu sērija – 1:2 pret "SK Upesciemns", 1:2 pret "EXCONDO" un 0:5 pret FK "Jūrnieks".


Rezultatīvākie Ogres komandā ar astoņiem vārtu guvumiem katram ir kapteinis Ģirts Tumans un Niks Niklāvs Škaunacis. Septiņi goli Matīsa Beitāna kontā. FK "Dinamo Rīga/Babīte" piedzīvojusi divus zaudējumus pēc kārtas – 1:2 un 1:3 pret "New Project". Rezultatīvākie starp rīdziniekiem ar sešiem goliem katram ir Mihails Miholaps un Ronalds Smans.


Uz spēli, kas sāksies šovakar pulksten 19.30, laipni aicināti līdzjutēji. Jūsu atbalsts mūsu futbolistiem ir ļoti svarīgs!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/sports/39238

2017. gada 21. jūlijā, 10:54, Sports
osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet