
Ogrēnietis Gaļcins izcīna čempiona titulu motokrosā 
Martā Igaunijā norisinājās noslēdzošais "Adrenalin Arena Kid Cup" posms, kurā startēja arī prasmīgais un daudzsološais "CaMK Latgale" jaunais motokrosa talants no Ogres – Ričards Alens Gaļcins, kāpjot uz savas klases goda pjedestāla augstākā pakāpiena.
Sportists visas sezonā garumā uzrādīja ļoti labu sniegumu un spēja to noturēt līdz pat noslēdzošajām cīņām, konkurējot ar gados vecākiem kaimiņvalstu sportistiem.
Jaunais sportists cīņas gaidījis ar nepacietību. Braucēja mērķis bija nobraukt beidzamos divus braucienus stabilā pirmajā vietā, kā tas bija izdevies jau iepriekšējos divos posmos, – tas sekmīgi tika paveikts, jo sportists sacīkstēm gatavojies ar īpašu atdevi. Pirms sacīkstēm tika organizēta arī treniņnometne, par ko paldies jāsaka "X-Tuksnesis" vadībai Mārim un Uldim Igaliem.
Septiņgadīgā sportista vecāki un noteikti arī novadnieki lepojas ar mazā talanta sniegumu un vien septiņu gadu vecumā izcīnīto pirmo vietu starptautiskajās sacensībās, kurās startē 4 valstu konkurenti (Igaunija, Somija, Latvija, Krievija). Īpaši jāuzsver, ka mazais sportists startēja 50 kubikcentimetru "Pro" klasē, kurā konkurentu vecums ir krietni pārāks – 8 līdz 9 gadi, kaut gan Ričardam pienāktos braukt vien "Rūķu" klasē, kas atbilstoša viņa vecumam. Konkurence sportistu tomēr nebaudīja, tieši pretēji, tas noteikti bija papildus stimuls mazajam sportistam cīnīties par tituliem.
Savu sezonu Latvijā mazais braucējs iesāks jau 2.aprīlī Liepājas Laumas mototrasē. Degsme sportista acīs redzama jau šobrīd, tādēļ vēlam veiksmi jaunajā sezonā un turam īkšķus.
2016. gada 22. martā, 07:29, Sports
Andrejs Gaļcins
Jaunākie komentāri
dubults neplīst