
"Kurbads" Vidzemes ledus hallē sagrauj Tukuma "HASC" 
Latvijas hokeja 80. čempionāta kārtējā spēlē Ogres "Kurbads" savā laukumā uzņēma "HASC" komandu, jau no pašām pirmajām minūtēm neradot šaubas par spēles uzvarētāju, izcīnot panākumu ar rezultātu 12:4.
Pirmais pamatakmens uzvarai tika ielikts jau 3. minūtē, kad skaitlisko vairākumu ar šķēlienu no zilās līnijas realizēja Toms Bluks. Arī perioda turpinājumā HK "Kurbads" droši saimniekoja pa viesu aizsardzības zonu, kontrolējot ripu un vērpjot uzbrukumu virpuļus, tomēr nespējot tikt līdz rezultatīvam metienam. Pārsvaru neilgi pirms perioda beigām dubultoja Viktors Jasjonis, ar precīzu metienu pārspējot Maksimu Fursu.
Otrais periods iesākas ar īstu un ilgstošu uguņošanu – desmit minūšu laikā tika gūti seši vārti – kanonādi uzsāka Renārs Valters, un viņam piebalsoja Viktors Jasjonis, Toms Zeltiņš, Hārdijs Parādnieks, divreiz – Aleksandrs Macijevskis. Perioda noslēgumā atzīmējās arī Rihards Remiņš un Atvars Tribuncovs ar savu firmas lielgabalšāvienu no zilās līnijas. "HASC" komanda spēj izpildīt tikai 3 metienus pa vārtiem.
Noslēdzošajā trešdaļā, rezultātam esot 10:0, mājinieki mazliet "atlaida grožus". Vienpadsmito un divpadsmito ripu "HASC" vārtos iemeta Mārcis Zembergs un Toms Bluks, bet paviršības aizsardzības zonā ļāva viesiem gūt četrus vārtus un padarīt spēles rezultātu mazliet korektāku.
Par mača labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts Toms Bluks.
Nākamo spēli HK "Kurbads" aizvadīs 10.oktobrī, atkārtoti Vidzemes ledus hallē tiekoties ar "HASC" komandu. Spēles sākums plkst. 15:30.
2015. gada 5. oktobrī, 08:51, Sports
HK "Kurbads"