
"Reljefam" jau 30 
7.oktobrī Ķegumā pie Ņegas upes noslēgsies orientēšanās seriāla "Reljefs" 2015.gada sezona, kas šogad ir jau 30. sezona, portālu Ogrenet informē biedrības "OK Ogre" vadītāja, sacensību organizatore, orientēšanās trenere Iveta Holcmane.
Un 16. kārtā noskaidrosies arī kopvērtējuma uzvarētāji.
Par uzvaru dažādās vecuma grupās meitenēm un sievietēm cīnīsies: Šeila Ozoliņa un Elma Bremze (S8), Elīze Bremze un Gabriela Sammuta (S10), Daniela Dāle, Tīna Spektore, Liene Liše, Emīlija Vaikeviča un Justīne Atiķe (S12), Dārta Madara Cielava un Una Neimane (S14), Ada Vītoliņa un Katrīna Celeste (S16), Anda Bīriņa, Guna Sarksņa un Marita Johansena (S21), Dana Zetmene, Ilvija Jakāne un Elīna Klāsone (S210), Līga Blanka (S40), Ieva Vītoliņa un Una Neimane (S45).
Par uzvaru dažādās vecuma grupās zēniem un vīriešiem cīnīsies: Bruno Šterns un Kristaps Eiduks (V8), Audris Vītoliņš un Roberts Daugerts (V10), Ronalds Aleksāns un Markuss Daukste (V12), Matīss Līcis un Emīls Johansens (V14), Kristofers Ermiņš (V16), Edgars Ustinovs (V18), Vilnis Klāsons un Jānis Ansabergs (V21), Werner Johansen (V21B), Aigars Treijers (V40), Andris Neimanis un Māris Jēkabsons (V45), Varis Peisenieks (V50), Juris Cebulis (V55), Arnolds Kučenskis un Jānis Skrūzmanis (V60), Volli Kukk (V65), Ilmārs Rieksts (V70).
Velo S grupā uzvarēja Ingrīda Šmite, Velo V uzvarēja Normunds Orlovs, 2. vietā ierindojās Mārtiņš Lasmanis, bet 3. vietu izcīnīja Aivis Zetmanis.
Sacensību kartes autors ir Andris Kivlenieks.
Sacensības sāksies plkst.16., bet finišēs ap plkst. 18.30, apbalvošana paredzēta plkst.19 atpūtas bāzē "Rēzijās", kur būs pirts un "Reljefam 30" svinības.
2015. gada 4. oktobrī, 21:25, Sports
Ogrenet