Atgriezties pie raksta

"Kurbads" Ogrē sāks otro apli

HK "Kurbads" trešdien, 2.oktobrī, pulksten 19.30 Latvijas hokeja virslīgas regulārās sezonas ietvaros tiksies ar "Ozolnieki/Monarch" komandu. Šī būs abu komandu otrā savstarpējā spēle.

"Kurbads" tieši pret "Ozolnieki/Monarch" uzsāka savu debiju Latvijas čempionātā, Ozolniekos izcīnot graujošu uzvaru ar rezultātu 9:2. Pirmajā spēlē ar vieniem gūtiem vārtiem un 4 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Renārs Undelis.


Pēc pirmā apļa "Kurbads" turnīra tabulā ar 12 punktiem piecās spēlēs ieņem pirmo vietu, savukārt trešdienas pretinieki sakrājuši sešus punktus un tabulā nostājušies piektajā vietā.


Hokeja kluba "Kurbads" spēli ar "Ozolnieki/Monarch" atbalsta automašīnu transporta un loģistikas kompānijas "KURBADS" (kurbads.lv) un "DBC Autocentrs" (dbcauto.lv).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/sports/25923

2013. gada 1. oktobrī, 17:32, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet