
Plociņa un Mackevičs Varšavā šoreiz bez medaļām 
1.septembrī Polijas galvaspilsētā Varšavā notika starptautiskās vieglatlētikas sacensības, kur piedalījās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Ukrainas un Ungārijas labākie 2000.-2002.g.dz. vieglatlēti.
Latvijas izlasi pārstāvēja arī divi Ogres Sporta centra trenera Zigurda Kinča audzēkņi – 2000.g.dz. Loreta Plociņa un 2002.g.dz. Ivars Mackevičs.
Loreta ar rezultātu 1 minūte, 46.75 sekundes (jauns personiskais rekords) izcīnīja 5.vietu, savukārt Ivara 8.89s 60 metru spirntā deva 4.vietu.
Lai arī līdz medaļām šogad nedaudz pietrūka (pirms gada Amanda Laučjuna 300m izcīnīja 3.vietu), tomēr šīs sacensības abiem sportistiem deva lielu pieredzi un vēlmi vēl centīgāk trenēties un gatavoties nākamajām svarīgajām sacensībām.
Pēc sacensībām bija nepadarīta darba sajūta, tomēr jau atpakaļceļā, emocijām norimstot un kopīgi visu izanalizējot, nonācām pie secinājuma, ka esam labi nostartējuši un ka šie nebija mūsu spēju griesti. Ja paskatāmies mazliet šaurākā lokā, tad esam labākie Baltijā, jo tika apsteigti gan Lietuvas, gan Igaunijas sportisti.
2013. gada 3. septembrī, 16:00, Sports
Zigurds Kincis, Ogres Sporta centra treneris