
Svētdien sāksies Ogres novada florbola čempionāts
Ir pagājis pirmais rudens mēnesis, un tā laikā daudzi jau paguvuši parībināt sporta zāles sienas ar mazajām caurumotajām bumbiņām. Tas nozīmē tikai vienu – sākas jaunā florbola sezona un dienasgaismu ieraudzīs jauns florbola turnīrs Ogrē.
Pēc "Osports" kausa izcīņas florbolā Ogres novada Atklātā amatieru čempionāta florbolā organizatori cerēja savākt līdz pat 12 komandām. Tomēr šoreiz mērķis izrādījies nesasniedzams, proti, dalību apstiprinājušas 8 vienības, bet vēl viena blice savu gala lēmumu nav teikusi.
Bez "Ogres Vilkiem&Co"
Diemžēl šosezon nepiedalīsies pašmāju labākā komanda "Ogres Vilki&Co", kā arī Rīgas Stradiņa Universitātes izlase, kas nolēmusi izmēģināt savu dalību Latvijas Florbola savienības otrajā līgā. Tomēr Ogres florbola laukumā atgriezīsies "Rubeņi", no jauna ir nākusi klāt Madlienas komanda, kā arī par dalību domā amatieru komanda no Rīgas.
Turnīru 14.oktobrī pulksten 11 Ogres 1.vidusskolas sporta hallē atklās "Osports" un JFK "Madliena", kam sekos mačs starp "Ogresgala Karturpurpurpeļi" un "Ķegumu", bet tad savu meistarību demonstrēs "Ikšķiles novads" un "Rekrūši", visbeidzot pirmo kārtu noslēgs "Gaisa spēki Aviācijas bāze" un FK "Rubeņi".
2012. gada 11. oktobrī, 09:44, Sports
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Skeļaaa