Motobraucēju komentāri pēc BIK posma "Zelta Zirgā"
Jubilejas Baltijas Izaicinājuma kauss (BIK) Ķeguma moto centrā "Zelta Zirgs", kas šogad jau norisinājās 5 gadu pēc kārtas, ir veiksmīgi aizvadīts, un pat māte daba to atbalstīja ar siltu un spožu saulīti visas dienas garumā. Latvijai šoreiz BIK posms izrādījās ļoti veiksmīgs, jo trijās klasēs mūsu sportisti kļuva par posma uzvarētājiem. Tie bija Pauls Jonass (85cc), Toms Macuks (MX2) un Lauris Freibergs (MX1/MX3).
Lauris Freibergs:
Šis bija pirmais Baltijas čempionāta posms. Trase prīmā sagatavota. Viss tip top. Laiks bija silts, un saulīte pat priecājās, spīdot visas dienas garumā. Jā, kas to būtu domājis, ka ziema arī var beigties! Man ar šī gada moto sezonas uzsākšanos ir tāds neparasts jampadracis. Vēl nekad, tik tiešām nekad, tik maz treniņu uz motocikla neesmu aizvadījis pirms sezonas sagatavošanās procesā. Protams, ar rezultātu arī esmu apmierināts. Vēlos pie reizes visiem atgādināt, ka šo sestdien sākas motokrosa šova izrāde sešu posmu garumā Battery Superkauss, un šobrīd ļoti daudz strādāju, lai tā izdotos kā īsti motokrosa svētki. Visi interesenti, motokrosa fani un opīši un omes ir laipni gaidīti, un tiekamies Zirās, Ventspilī. Pats arī centīšos MX Pro klasē aizstāvēt savu pagājušā gada čempiona titulu, ko izdarīt nebūs viegli, jo konkurence būs ļoti sīva.
Leons Kozlovskis:
Šis motokross man patika, un tās bija noorganizētas labā līmenī ar spēcīgu dalībnieku klātbūtni, kas visu šo sacensību padarīja vēl interesantāku. Nostartēju savā līmenī, bet ,protams, ka varēja būt arī vēl labāk. Pirmajā braucienā sākumā piesitās rokas, bet uz beigām jau jutos labāk, kaut gan pēdējā aplī vēl kritu, tomēr pozīciju, kurā atrados tobrīd, nezaudēju. Otrais brauciens bija izdevies, vienīgi žēl, ka pēdējā aplī mani apsteidza Tomass Trīsa, un neizdevās šo pozīciju noturēt. Trešā brauciena sākums bija ļoti labs, jo turējos trešajā vietā 2 riņķus, tad diemžēl 2 rupjas kļūdas, kas mani atmeta pāris pozīcijas atpakaļ. Kopvērtējumā 6. vieta ir normāls rezultāts šāda līmeņa sacensībās, jo dalībnieku sastāvs bija diezgan spēcīgs. Šis rezultāts man dod cerības, ka šosezon motokrosa sacensībās varēšu kārtīgi pacīnīties ar vīriem, un šā brīža vadošajiem vīriem vieglas dienas nesolu. Šonedēļ mani gaida nopietns jauns izaicinājums, starts zem savas dzimtās komandas "MX Ādaži" Battery Superkauss lielās balvas izcīņas sacensībās. Centīšos pacīnīties, cik spēki ļaus ar vadošajiem MX Pro klases vīriem. Aicinu visus ādažniekus braukt mūs atbalstīt, kā vecās labās dienās.
Kārlis Sabulis:
Sacensība bija izdevusies un labi noorganizēta, man tiešām ļoti patika, ideāls krosiņš ar spēcīgu dalībnieku sastāvu. Mani konkurenti: Reins Kohs, Henri Rosiorgs, Karels Kutsārs, Arminas Jasikonis, Ivans Baranovs, kā jau gaidīju ir kļuvuši daudz spēcīgāki, jo cītīgi trenējušies Itālijā un Sočos, kā arī Pauls Jonass mājās uz spilveniem nav gulējis un ir labi satrenējies, un aizvadījis daudz vairāk liela mēroga sacensības. Man šīs bija pirmās tāda liela mēroga sacensības šajā sezonā, tāpēc krosiņš izvērtās ļoti grūts. Mocītis arī bija jauns, ar jaunu amortizāciju, un nebiju vēl īsti ar viņu sadraudzējies līdz galam. Pirmajā braucienā gāja kā pa kalniem, nepatīkams kritiens brauciena laikā, un divas reizes cēlos no septītās vietas uz otro vietu. Otrais un trešais bija labāki, bet gāja grūti, jo starti īsti nepadevās. Tagad vajag cītīgi pastrādāt mājās, mocītis un jaunā amortizācija ļoti laba, jāsagatavojas nākamajam BIK posmam Igaunijā, kur ir iespējas izcīnīt šī seriāla čempiona titulu otro reizi pēc kārtas. Vēlos pateikt paldies savam klubam "Motodroms" un atbalstītājiem "Golden Tyres", "Monster Energy", "Valinta", "CZ Chains", ceru, ka mums šogad kopīgiem spēkiem izdosies īstenot savus plānus. Visiem maniem faniem iesaku apmeklēt manu bilžu galeriju, ko centīsimies, cik vien ātri būs iespējams, arī atjaunot pēc katra posma: http://foto.delfi.lv/album/51488/.
Pauls Jonass:
Man BIK pirmais posms patika, jo bija Baltijas, Somijas un Krievijas spēcīgākie braucēji, kuri sastādīja nopietnu konkurenci. Sacensībās izdevās "izcelt" visus trīs startus un uzvarēt braucienos. Braucienos izdevās diktēt tempu, un nesagādāja lielas grūtības izcīnīt uzvaras, jo sagatavošanās procesā laikam esmu vairāk ēdis "rupjmaizi".
Kaspars Kraulis:
Pirmais BIK posms man nebija tik veiksmīgs, kā biju domājis, jo bija problēmas ar rokām un nevarēju tā īsti sagaršot trasi, bet esmu pozitīvi noskaņots uz tuvojošos Battery Superkausa pirmo posmu. Vēlos visus arī ielūgt uz mūsu komandas "Tolmets Racing Team" prezentāciju, kas norisināsies 15. aprīlī tirdzniecības centrā "Ostmala".
Toms Macuks:
BIK bija super, ļoti labi noorganizētas sacensības, un prieks, ka tās apmeklēja daudz skatītāju. Man pirmais brauciens vairāk vai mazāk bija, kā iesildīšanās brauciens, bet otrajā un trešajā braucienā gāju ar pilnu jaudu, un tāpēc arī tāds rezultāts. Šogad pirms sezonas es esmu piestrādājis pie startiem, un kā varēja redzēt sacensībās, visos trijos startos biju pirmajā trijniekā.
2010. gada 14. aprīlī, 14:47, Sports
Ogrenet



Jaunākie komentāri
feini, man patika!