Pētera Ozoliņa kadeti iekļūst nākamajā kārtā
Ogres Basketbola skolas trenera Pētera Ozoliņa trenētā Latvijas U-16 kadetu izlase D apakšgrupā piedzīvoja zaudējumu pret francūžiem, taču svētdien tika apspēlēti Serbijas vienaudži. Ozoliņa padotie šovakar, tiekties pret Horvātijas valstsvienību, aizvadīs pirmo spēli par vietu ceturtdaļfinālā.
Jau rakstījām, ka latviešu kadeti pirmajā D apakšgrupas spēlē sagrāva Ukrainas izlasi ar rezultātu 80:60. Nākamaja spēlē tika piedzīvots zaudējums cīņā ar Francijas vienaudžiem – 76:90, kuri grupā ierindojās pirmajā vietā. Svētdien izdevās reabilitēties pēc neveiksmes, pārspējot ar basketbola tradīcijām bagāto Serbijas kadetu izlasi – 85:75.
Šovakar Pētera Ozoliņa komanda pret Horvātijas spēlētājiem aizvadīs pirmo dueli par vietu ceturtdaļfinālā. Līdz ar Latvijas un Horvātijas kadetiem par vietu labāko astotniekā cīnīsies vēl Spānija un Vācija, kā arī D apakšgrupas komandas – Serbija un Francija.
2009. gada 10. augustā, 11:28, Sports
Oļegs Visockis


