"Sabate" svin gada jubileju! Visām precēm 30% atlaide 
Atzīmējot modes uzņēmuma "Sabate" pirmā gada pastāvēšanas jubileju, Ogres veikalā (Mālkalnes prospektā 7/ieeja pretī Jaunogres tirgum) visām precēm 30% atlaide.
Akcija norisināsies no 14. līdz 21.augustam (ieskaitot).
Veikalā iespējams iegādāties krāšņas augstpapēžu kurpes ikdienas ritmam vai elegantas un pārsteidzošas kurpītes svinīgiem brīžiem. Savu izmēru noteikti atradīs arī sportiskā un pludmales stila cienītājas.
"Sabate" piedāvā arīdzan īpaši izvēlētas kleitiņas, topiņus, eksotiskas bikses un bagātīgu šallīšu klāstu – no maigi rozā līdz elektrizējoši dzeltenam tonim.
Garderobes papildināšanu noteikti varēs turpināt ar futūristiska, rotaļīga vai izsmalcinātāka stila pulksteni. Protams, arī par rokassomiņām šeit nav piemirsts.
"Sabate" ļoti rūpīgi uzklausa un izvērtē visu klientu vēlmes. Turklāt – iepriecināšana turpināsies arī ar citām akcijām (nākamā būs jau septembra sākumā).
Pasūti kāroto arī internetā www.draugiem.lv/sabate vai apmkelē "Sabate" veikalu Madonā (Madona, Saules iela 39B, T/N "Elva").
2014. gada 14. augustā, 00:57, Reklāmraksti
Ogrenet



