
Ogres un kaimiņu novados turpina svilināt kūlu
9.aprīlī Lielvārdē, Stacijas un Zaļās ielas krustojumā, dega kūla. Arī 10.aprīlī kūla 5000 kvadrātmetru platībā dega pie kādām mājām Tīnūžu pagastā.
Savukārt 11.aprīlī kūla 15000 kvadrātmetru platībā dega Ķeipenes pagastā autoceļa Ķeipene – Ērgļi 3.kilometrā,10 kvadrātmetru platībā Ogrē, Strēlnieku prospektā un 200 kvadrātmetru platībā Ķeipenē līdzās veikalam.
Visos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība.
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/policija/31895
2015. gada 14. aprīlī, 08:30, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet
Jaunākie komentāri
domaa ar dupsi
pelni ir ļoti labs mēslojums, pelni ir sārmaina viela, kas samazina augsnes skābumu, un tāpēc uzlabojas auglība, ja zāli atstāj pūstam, tad pūstot augsne paliek skāba, un skābā augsnē augi slikti aug.
Neredzu nekādu ekonomisku pamatojumu zāli pļaut rudenī. Kārtīgs saimnieks sienu būs savācis jau līdz jūlija vidum, kad zālē ir visvairāk barības vielu, līdz rudenim vasarā nopļauta zāle tāpat ataugs, un lopi viņu nenoēdīs. Kāda jēga lieki pļaut rudenī zāli, tērēt dabas resursus. Vai esat redzējuši, kas paliek pēc pļaujmašīnas, visas vardes sapļautas, jaunie zaķīši sapļauti, to nāves mašīnu labāk lietot tikai tad, kad ir pamatota nepieciešamība. Ja agrā pavasarī nodedzina, tad nav nekāda kaitējuma, tikai ērces sadeg, jo tās ir aktīvas uzreiz, kā sākas +grādi. Vēl radies jautājums, kāpēc tieši dedzināšanu apkaro, nevis lauku indēšanu, miglošanu, tur vēl vairāk dzīvas radības aiziet bojā. Un tad jau arī mežus zāģēt siltajā laikā nevar - putniem ligzdas, senajos laikos cilvēki malku ziemā gādāja. Jāatļauj kūlu dedzināt kontrolēti, tad dedzinātājs varēs stāvēt blakus un pieskatīt uguni, nevis, kā tagad, iemet spičku, un aizmūk, lai nedabūtu sodu.