Atgriezties pie raksta

Ķegumā un Ogrē apzog veikalus

3.aprīlī saņemta informācija par iespējamo zādzību veikalā Ķegumā, Ķeguma prospektā, kur tika izsists loga stikls.

Dienu vēlāk, 4.aprīlī, konstatēts, ka Ogrē, Pārogres gatvē, izsitot veikala loga stiklu, nozagtas cigaretes un alkoholiskie dzērieni. Materiālo zaudējumu noskaidro.


Savukārt 7.aprīlī konstatēts, ka šajā pašā veikalā, uzlaužot logu, nozagti alkoholiskie dzērieni un tabakas izstrādājumi. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/policija/31873

2015. gada 11. aprīlī, 11:28, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Fakts • 2015. gada 13. aprīlī, 10:28
Ogres novads ir tik korumpēts, ka tur pusi no vadošajiem vajadzētu iesēdināt aiz rūtotiem logiem.
Ogre • 2015. gada 13. aprīlī, 09:56
Kurā pagasta Domē nav radinieku?Visur!Kaut vai Ogrē P/A Mālkalne,arī radinieki darbā pieņemti.Visur roka roku mazgā.
lapa • 2015. gada 13. aprīlī, 09:47
kegums sak skebinat dusu ar savu kriminalo stavokli , un otrs pagasts , kur varu savas rokas sanemusi pagasta radinieku banda ir mengele , deretu tur parbaudit ka izlieto valsts finansejumu un ka tiek uzkopti un tureti kartiba vietejie celi. loti labi traktoristam kas neko nedarot var tirgot degvielu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet