Atgriezties pie raksta

Birzgalē zog elektrību un vadus

Ir saņemta informācija, ka kādā dzīvoklī Birzgalē, Nākotnes ielā, ar vara vadu izveiots patvaļīgs pieslēgums pirms elektroenerģijas skaitītāja, informē Valsts policija.

Noteikumiem neatbilstošais pieslēgums ticis izveidots pagājušā gada 23.martā, 17.maijā un 18.oktobrī. Sakarā ar minēto faktu policija pārbauda 1962.gadā dzimušo A. Uzsākta administratīvā lietvedība.


Nozog elektrības kabeli
Savukārt 2.martā konstatēts, ka Birzgales pagastā kādā graudu kaltē nozagti 30 metri elektrības kabeļa. Uzsākts kriminālprocess.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/policija/31494

2015. gada 6. martā, 06:58, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Elise • 2015. gada 11. martā, 08:19
Vaguliņš, un Tev skauz? :D
kā domē • 2015. gada 6. martā, 19:29
tā zog ari novadā, zagšanas sērga no centra izplatās uz perifēiju.
Vaguliņš • 2015. gada 6. martā, 09:39
Birzgales paagstā zog elektrību uz nebēdu! Un visi to zina, Paprasiet Paulim Kotānam -bijušajam pagastvecim, tagad domes priekšsedetaja vietneikam , parā'dis vairākus desmitus māju. Jo īpaši izceļas māju īapšnieki pie dzelzceļa stacijas "Lācplēsis ". Tik neveienam tas neinteresē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet