
Ogrē grūtniece alkohola reibumā gūst sejas sasitumus
13.septembrī no Mālkalnes prospekta Ogrē, Ogres slimnīcā grūtniecības stāvoklī ar sejas sasitumu un alkohola reibumā nogādāta 1989.gadā dzimusī V., informē Valsts policijas Ogres iecirknis.
Šajā pašā dienā no Meldru ielas Ogrē, Ogres slimnīcā nogādāts 2000.gadā dzimušais S., kurš saindējies ar psihotropām vielām, tās smēķējot, bet no Birzgales Stradiņa slimnīcā Rīgā ar galvas smadzeņu satricinājumu, galvas sasitumu, deguna kaula lūzumu un alkohola reibumā nogādāts 1988.gadā dzimušais L.
Vēl 13.septembrī no Lībiešu ielas Ikšķilē, Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu nogādāta 1979.gadā dzimusī I., kura minēto traumu guvusi ģimenes konflikta laikā, bet slimnīcā Rīgā, Vienības gatvē, no Pārogres gatves Ogrē, nogādāts 1998.gadā dzimušais E., kuram konstatēts galvas sasitums, smadzeņu satricinājums, deguna kaula lūzums un alkohola reibums. Minētās traumas vīrietis guvis konflikta laikā ar brāli.
Visos augstāk minētajos gadījumos policija noskaidro notiekošā apstākļus.
Savukārt 14.septembrī no Skolas ielas Ogrē, Ogres slimnīcā ar mugurkaula jostas vietas sasitumu un alkohola reibumā nogādāts 1993.gadā dzimušais S. Šajā pašā dienā no Brīvības ielas Ogrē, Ogres slimnīcā ar kreisās kājas potītes lūzumu un alkohola reibumā ievietots 1990.gadā dzimušais M.
2014. gada 17. septembrī, 09:50, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet
Jaunākie komentāri
nu noteikti ,ja jau no malkalnes tad, tā grūtniece bija Valerija :D
Kvalitatīvas vasaras riepas http://www.salidzini.lv/c/vasaras_riepas
Birzgalē ar vērienu nosvinēta skolas 165 gadu jubileja :) Balle liekas bijusi uz goda.