Atgriezties pie raksta

Ogres pilsētas svētkos aizturēts "brīvdabas čurātājs"

23.augustā ap plkst.14.35, Ogres novada pašvaldības policijas ekipāžai braucot gar Pļavas ielu, tika pamanīta persona, kas neatļautā vietā nokārto savas dabiskās vajadzības.

1970.gadā dzimušajam Ogres novada iedzīvotājam čurāšana netālu no Ogres Kultūras centra  beigusies ar administratīvā pārkāpuma protokolu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/policija/29389

2014. gada 25. augustā, 11:27, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zikai • 2014. gada 25. augustā, 15:45
Zini ko, Toletes nebija pareizi izplānotas. Tām bija jābūt pareizajā vietā nevis kautkur tumsā aiz kūltūras nama. Un pie šitām masām 2 bija garām.... Kūltūras nams? Naktī? smiekli Žēl čurātāja jo viņu pieķēra, bet daudzus citus simtu gadijumu nē. :D
zika • 2014. gada 25. augustā, 14:58
Nu gan neveicās nabadziņam.Tualetes bija gan šoreiz. Tieši pļaviņā aiz kultūras nama manīju 2 pārvietojamās, tāpat varēja iet uz Kultūras nama tualeti un arī Elvi veikalā Brīvības ielā kafejnīcas tualetē.
lola • 2014. gada 25. augustā, 13:08
nav jau oficiali kur pachurat ogree

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet