
Ogrē iereibušam jaunietim nolaupa "BMX" velosipēdu
Valsts policijā saņemta informācija, ka 18.maijā Ogrē, Jāņa Čakstes prospektā, 1991.gadā dzimis jaunietis. nogrūsts no velosipēda un viņam nolaupīts velosipēds "BMX", kā arī somiņa, kurā bija maks un pase. Uzsākts kriminālprocess.
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieces vietniece Karīna Larionova stāsta, ka cietušais, kurš bijis alkohola reibumā, apgalvo, ka viņu, braucot ar velosipēdu, kāds pagrūdis. Puisis nokritis un aizmidzis. Kad rīta pusē pamodies, konstatējis, ka nav ne velosipēda, ne personisko mantu.
Pēc brauciena ar velosipēdu attopas slimnīcā
20.maijā no Ķeipenes pagasta pēc kritiena no velosipēda Ogres slimnīcā ar miesas bojājumiem nogādāts 1982.gadā dzimis vīrietis. Policija noskaidro notikušā apstākļus. Savukārt 21.maijā 1935.gadā dzimusi sieviete Ogrē, Bērzu alejā, brauca ar velosipēdu un, no tā nokrita, strauji bremzējot. Cietusī guvusi miesas bojājumus.
Pa Ogri un Lēdmani stūrē reibumā
19.maijā 1987.gadā dzimis vīrietis Ogrē, Brīvības ielā, vadīja velosipēdu, būdams 3,32 promiles stiprā alkohola reibumā. Savukārt 20.maijā ar velosipēdu, būdami alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu, kā arī bez velosipēdista apliecības Lēdmanē, autoceļa Madliena – Lēdmane 11.kilometrā, brauca 1957.gadā un 1961.gadā dzimuši vīrieši.
2013. gada 24. maijā, 09:18, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet
Jaunākie komentāri
22 gadus vecs ZĪDAINIS nogrūsts no "Zirdziņa" viņam vēl atņemts "Grabulītis un knupis" vareno vareni