
Ogrē autovadītāja notriec velosipēdistu
29.novembrī pulksten 17.10 1963.gadā dzimusī S. Ogrē, Vidzemes ielā, vadīja automašīnu un, veicot pagriezienu uz Daugavpils ielu, aizķēra 1935.gadā dzimušu velosipēdistu, kurš tobrīd krustojumā šķērsoja ielas braucamo daļu. Velosipēdists ar galvas un krūšu kurvja sasitumiem nogādāts Ogres slimnīcā.
Lai gan negadījumā visticamāk vainojama autovadītāja, arī cietušais nav gluži bez vainas – velosipēdistam konstatēts alkohola reibums, turklāt diennakts tumšajā laikā viņš pārvietojās tumšā apģērbā, bez gaismu atstarojošiem elementiem.
Šajā pašā dienā ar velosipēdu, būdams 0,99 promiles stiprā alkohola reibumā Tīnūžu pagastā brauca arī 1980.gadā dzimušais A., bet Ikšķilē, Lauku ielā ar velosipēdu, būdams 1,7 promiles stiprā alkohola reibumā, brauca 1961.gadā dzimušais A.
2012. gada 2. decembrī, 10:07, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet