Atgriezties pie raksta

Sievietei kautiņā izsit zobu, gāzes uzpildes stacijā iekož klienta suns

Atkal pieaudzis alkohola lietotāju skaits, kam vajadzīga medicīniskā palīdzība – tā jāsecina pēc SIA “Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētāja Daiņa Širova sniegtās informācijas, bet kopumā aizvadītās nedēļas nogalē Ogres rajona slimnīcā iestājušies 63 pacienti, no kuriem 12 ārstējušies dienas stacionārā, bet ambulatora palīdzība sniegta 50 cilvēkiem.

No ambulatori ārstētajiem pacientiem 30 bija vajadzīga palīdzība traumu gadījumā, bet 20 gadījumos konstatētas dažādas saslimšanas, arī alkohola reibums.


Tā sestdien, 13.oktobrī, pulksten 2.30 policijas darbinieki atved 1989.gadā dzimušu vīrieti 2,25 promiļu lielā alkohola reibumā, kurš atrasts guļot uz ielas. Nolemts, ka turpmāko nakts daļu viņš drīkstēs pavadīt atskurbtuvē. Savukārt pulksten 5.45 no naktskluba atvesta 1988.gadā dzimusi sieviete 1,82 promiļu reibumā, kura esot kritusi un nesakarīgi uzvedusies.


Gripas pacientu ambulatoro pacientu vidū vēl nav, bet vairākiem konstatēta akūta respiratora vīrusu infekcija. Diagnosticētas arī problēmas ar sirdi un citas slimības.


Pretojoties policijas darbiniekiem, satraumē elkoni
Piektdien, 12.oktobrī, pulksten 19.20 Uzņemšanas nodaļā palīdzību meklē 1970.gadā dzimis vīrietis ar grieztu brūci rokas pirkstā, bet piektdien pulksten 21.30 policijas darbinieki atved 1974.gadā dzimušu vīrieti ar 2,06 promilēm alkohola reibuma, kurš, pretojoties policijas darbiniekiem, esot satraumējis elkoni. Veikta rentgenizmeklēšana.


Pulksten 22.15 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki atved 1970.gadā dzimušu vīrieti ar sistu brūci pakausī. Arī šajā gadījumā pacients atrodas alkohola reibumā – 2,97 promiles, esot piekauts.


Nokrīt no 2 metru augstuma un neko neatceras
Sestdien, 13.oktobrī, viena no pirmajām pacientēm – Uzņemšanas nodaļas pulkstenis rāda 1.50 – ir 1987.gadā dzimusi sieviete. Paciente atrodas alkohola reibumā – 2,97 promiles – un sūdzas, ka sagrūdusi potīti, bet 1987.gadā dzimusī sieviete, kas pēc medicīnas darbinieku palīdzības ierodas pulksten 1.55, esot sakāvusies ar citām sava dzimuma pārstāvēm un rezultātā – izsists viens zobs. Alkohola reibums cietušajai – 2,04 promiles.


Sestdien pulksten 8.20 palīdzību meklē 1958.gadā dzimis vīrietis, kuram darbā, gāzes uzpildes stacijā, apakšdelmā iekodis klienta suns, bet pulksten 9.06 palīdzība vajadzīga 1964.gadā dzimušam pacientam, kurš ar nazi satraumējis pirkstu.


Pulksten 9.25 Uzņemšanas nodaļā vēršas 1986.gadā dzimusi sieviete, kura krītot esot sastiepusi apakšdelmu, bet pulksten 10.25 NMPD atved 1974.gadā dzimušu vīrieti, kurš esot nokritis no 2 metru augstuma un neko neatceroties. Pacientam konstatēts 0,8 promiles liels alkohola reibums.


Sestdien pulksten 12.05 Uzņemšanas nodaļā ierodas 1958.gadā dzimis vīrietis, kurš ar zāģi savainojis rokas pirkstu, bet pulksten 12.15 palīdzību meklē 1995.gadā dzimis pusaudzis, kurš pamežģījis pēdas locītavu.


Pulksten 12.41 palīdzība vajadzīga 1926.gadā dzimušai sievietei, kura kritusi un pārsitusi galvu, bet pulksten 14.50 jāsniedz palīdzība 1948.gadā dzimušai pacientei, kura krītot izmežģījusi labo plecu.


Sestdien pulksten 18.21 Uzņemšanas nodaļā ierodas 2006.gadā dzimis zēns, kurš nokritis, braucot ar velosipēdu, jo uz ceļa pēkšņi izskrējis suns.
Sestdien pulksten 19.10 medicīnas darbinieku palīdzību meklē 1991.gadā dzimis vīrietis 0,51 promili lielā alkohola reibumā, kurš no rīta esot piekauts ceļā no naktskluba. Cietušajam konstatētas brūces un sasitumi galvā, sejā.


Uzbrūk lauku diskotēkā, apdedzinās ar karstu piķi
Svētdien, 14.oktobrī, 10 minūtes pēc pusnakts NMPD uz Uzņemšanas nodaļu atved 1925.gadā dzimušu sievieti ar potītes sastiepumu. Līdzīga bēda arī 1965.gadā dzimušai pacientei – arī šo sievieti pulksten 1.15 atvedis NMPD.


Pulksten 1.55 NMPD atved 1984.gadā dzimušu sievieti alkohola apreibumā, kas naktī kritusi un sagrūdusi roku. Ar NMPD pulksten 5.45 atvests arī 1990.gadā dzimis vīrietis 2,63 promiles lielā alkohola reibumā, kuram kādā lauku diskotēkā esot uzbrukts. Cietušais saņēmis sitienu ar kāju pa seju.
Vēl ar NMPD svētdien pulksten 16.25 atvests arī 1982.gadā dzimis pacients, kurš esot 3 dienas lietojis alkoholu un neko neatceroties. Uzņemšanas nodaļā vīrietim konstatē 1,2 promiles alkohola reibuma un dažādas virspusējas brūces ķermenī un sejā un iesaka nelietot tik daudz apreibinošo dzērienu.


Svētdien pulksten 13.14 palīdzību meklē 1991.gadā dzimis pacients, kurš sastiepis pēdas locītavu, spēlējot volejbolu. Pulksten 16.50 jāpalīdz 2001.gadā dzimušai meitenei, kurai diagnosticēts  labā apakšdelma kaula lūzums, bet pulksten 18.00 Uzņemšanas nodaļā ierodas 2006.gadā dzimis bērns ar augšdelma lūzumu. 


Pēdas sasitums konstatēts 1977.gadā dzimušam vīrietim, kurš Uzņemšanas nodaļā ierodas svētdien pulksten 18.50, bet 1986.gadā dzimušais pacients, kurš palīdzību meklē pulksten 19.20, labo apakšdelmu apdedzinājis ar karstu piķi.


Jau pirmdien, 15.oktobrī, pulksten 3.10 1951.gadā dzimušam vīrietim vajadzīga medicīnas darbinieku palīdzība, jo pacients guvis plēstu brūci plaukstā.



 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/policija/21901

2012. gada 15. oktobrī, 16:04, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

andele • 2012. gada 15. oktobrī, 17:48
vinemer brinos par siem "policijas hronikas" rakstiem....laikam ogrenet nav par ko rakstit, jo pilna lapa ar to, ka kurs strida, ka izsit zobus vai apzog. Nezinu kas tur interesants un vai tas maz vajadzigs pasai policijai, jo tacu apliecina, ka policijas darbs ir looooti vajs un tikai reaktivs, ne proaktivs. Kurs un cik biezi ir redzejis policistus patrulejam pa ogres ielam??? Sie tik sez taja piepipetaja buda, gluzi ka padomju laikos

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet