
Vasaras nogalē sarucis administratīvo pārkāpumu skaits
"Spriežot pēc izsaukumu skaita un izdarītajiem pārkāpumiem, situācija ir krietni uzlabojusies," atzīst Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.
Tā laika posmā no 10. Līdz 16. augustam kopumā saņemti tikai 45 izsaukumi (salīdzinājumam - gada pirmajā pusē vairākas nedēļas pēc kārtas izsaukumu skaits pārsniedza simts izsaukumus nedēļā).
"Arī pārkāpumu skaits, kas ierasti pietuvināts simtam vai snidzas tam pāri, minētajā nedēļā krities līdz 64,” norāda U.Ulmanis. Salīdzinoši neliels ir atskurbšanas telpā ievietoto skaits - četras personas, gandrīz uz pusi sarucis arī sastādīto administratīvo protokolu skaits.
"Pozitīvie skaitļi, protams, vieš optimismu, bet neko neizsaka. Iespējams, to var izskaidrot, ka vēl nav beigusies aktīvā atvaļinājumu sezona, kā arī skolēnu brīvlaiks un jaunieši nav atgriezušies pilsētā,” norāda pašvaldības policijas priekšnieks.
2012. gada 22. augustā, 07:04, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Un ko tagad darit bikses laist.