Alkohola iespaidā par ienaidniekiem kļūst draugi, kaimiņi un policisti
Aizvadītās nedēļas nogalē Ogrē alkohola lietošanas iespaidā izraisīti vairāki savstarpēji konflikti, kuru risināšanā bija nepieciešama policijas iejaukšanās, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieka vietniece Mirdza Streļča.
Piektdien, 26.februārī, kāda sieviete, kura dzīvo Mālkalnes prospektā 4, divas reizes bija spiesta saukt policiju, lai kārtības sargi vestu pie prāta viņas iereibušo draugu, kurš vispirms viņai mēģinājis iesist dzīvoklī, bet pēc tam arī meties pakaļ uz ielas.
Pirmoreiz sieviete vērsās pēc palīdzības policijā plkst.16.32, kad ciemos atnākušais draugs sācis viņu apveltīt necenzētiem vārdiem un mēģinājis iesist. Bailēs no drauga neprognozējamās uzvedības, sieviete izskrējusi uz ielas. Vīrietis devies pakaļ un turpinājis draudēt.
Sieviete uz ielas palūgusi mobilo tālruni un atkal – nu jau pēc stundas - zvanījusi policijai. Kad ieradās pašvaldības policijas darbinieki, konflikts jau norisinājās uz ielas. Neraugoties uz to, ka apkārt stāvēja cilvēki, vīrietis savu draudzeni turpināja lamāt un kliedza uz viņu.
Iekarsušo vīrieti nespēja apturēt arī policijas ierašanās. Uz lūgumu pārtraukt lamāties, viņš savu agresiju pavērsa policijas virzienā. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijas dežūrdaļā, kur turpināja agresīvi uzvesties, mētāja savas mantas un centās pretoties policijas darbiniekiem.
Aizturētais atteicās arī veikt alkohola pārbaudi, tāpēc tika nogādāts Ogres rajona slimnīcā, kur turpināja ārdīties un izgāza savas dusmas uz medicīnas darbiniekiem.
Pēc veiktās pārbaudes, kuras laikā vīrietim konstatēja 2,68 promiles stipru alkohola reibumu, viņu atveda atpakaļ uz policiju un ievietoja atkurbtuvē. 1978.gadā dzimušajam vīrietiem sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols par sīko huligānismu un ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām, kurš tiks nosūtīts izskatīšanai tiesā.
Savu nepatiku pret policijas darbiniekiem nodemonstrēja arī kāds 1985.gadā dzimis Ogresgala iedzīvotājs. 27.februārī ap plkst. 20 policijā saņemts izsaukums no 1954.gadā dzimušas sievietes, kura informēja, ka pie viņas vīra atnācis iereibis kaimiņš un sācis agresīvi uzvesties.
Nesastapis vīrieti mājās, ciemiņš bez jebkāda iemesla sācis konfliktēt ar tobrīd mājās sastapto mājas saimnieces meitu un viņas draugu. Kad kaimiņš konflikta laikā nogrūda māti uz gultas, meita izsauca policiju, bet viņas draugs sāka sievietes aizstāvēt un izstūma viesi pa durvīm ārā.
Kad notikuma vietā ieradās policija, vīrietis jau bija devies projām. No visām konfliktā iesaistītajām pusēm tika paņemti paskaidrojumi, un policijas darbinieki devās uz vainīgā mājām, kur viņu arī sastapa. Konflikta izraisītājs noliedza notikušo, sāka agresīvi uzvesties un apvainot policijas darbiniekus, lietojot necenzētus izteicienus. Konfliktā iesiastījās arī vīrieša māte, kura tobrīd atradās mājās.
Vīrietiem konstatēs 2,28 promiles stiprs alkohola reibums un sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols par sīko huligānismu un ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām.
2010. gada 3. martā, 15:26, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet



Jaunākie komentāri
Ko tad tie .. Mentini . ar vinu paspaidija iecirkni ... ?? drosvien ka tas apsadzins no Bermuda .. rozu ar paradija tur!
komsārs : Davai vismaz "Sarafānu rādio" ziņas vari iepostēt , tad jau ar "Papīri" pievilksies.
kas notika Tomes autobusu pieturā dažas dienas atpakaļ,nav kāda infa /?