Jūrmalnieki ierodas Ogrē sist logus un cilvēkus
Pirmdien, 7.decembrī, neilgi pēc pusnakts Valsts policijas dežūrdaļā saņemts ziņojums, ka netālu no “Ogres halles”, Mālkalnes prospektā 11, notiek kautiņš. Ņemot vērā, ka kautiņā parasti iesaistās vairākas personas, uz norādīto adresi nekavējoties izbrauca divas pašvaldības policijas ekipāžas, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.
Mālkalnes prospektā 11 policistus sagaidīja “Reģionālā drošības servisa” apsardzes darbinieks, kurš paskaidroja, ka viņš esot saņēmis trauksmes signālu no spēļu zāles “Ogres halle”, kas atrodas turpat netālu Mālkalnes prospektā 2b. Pēc apsardzes darbinieka teiktā, viņš saņēmis informāciju no spēļu zāles operatores, ka kāds vīrietis izsitis spēļu zāles loga stiklu un aizskrējis.
Pēc apsardzes darbinieka norādītā virziena policisti ieraudzīja zemē guļošu vīrieti, pie kura stāvēja trīs citi manāmi iereibuši (kas vēlāk arī apstiprinājās) vīrieši. Guļošais, kas izrādījās kāds ogrēnietis, tika hospitalizēts, bet pārējie trīs aizturēti un nogādāti Valsts policijas dežūrdaļā, jo neviens no viņiem nespēja uzrādīt personu apliecinošus dokumentus vai nosaukt personas datus.
Kā noskaidrojās, divi no aizturētajiem bija jūrmalnieki (dzimuši 1980. un 1981.gadā), viens – ikšķilietis (dzimis 1986.gadā).
Viens no jūrmalniekiem, kas izraisīja kautiņu, turpināja agresīvi uzvesties arī policijas iecirknī, apveltot pašvaldības un valsts policijas darbiniekiem ar necenzētiem izteicieniem.
Viņam sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols par sīko huligānismu, bet pārējiem diviem - par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Viens no aizturētās trijotnes tiek turēts aizdomās arī par spēļu zāles stikla izsišanu.
2009. gada 9. decembrī, 13:41, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet



Jaunākie komentāri
kopinga ej pa gaisu,gribetu redzet ka tu justos kad peimeram tavus draugus dauzitu kakdi idini no citas pilsetas.. shaubos vai tu tik gudri runatu..
....ja tadi mums tie policisti ir mikstie -divas ekipazas ta ir atkal karteja lidzeklu izskerdesana......ar trim puiseliem nevar tikt gala -jasmejas kada mums taa policija kurei te veel apbalvojumus pieskir !!!
Jurmalnieki mudaki .. ejat uz savu bomzu pilsetu :d cacas