
E.Helmaņa foto stāsts par Afganistānu izstādīts Jūrkalnē
4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Jūrkalnes tautas namā tika atklāta Egila Helmaņa foto izstāde "Atvadas no Afganistānas", kas būs skatāma līdz 16.maijam.
Izstādes atklāšanas pasākumā piedalījās arī pats izstādes darbu autors, klātesošajiem stāstot par fotogrāfijās redzamo skaudro Afganistānas iedzīvotāju ikdienu.
Pirmo reizi izstādē Atvadas no Afganistānas redzamās fotogrāfijas plašākai publikai tika atrādītas pērnā gada oktobrī Ikšķiles novada pašvaldības domes ēkas zālē. Toreiz Egils Helmanis, atzina, ka fotogrāfjas tapušas vairāku braucienu laikā uz Afganistānu, un te esot attainota patiesā Afganistāna. Zem bildēm paraksti likti netika, kam arī ir visai objektīvs iemesls, proti, bilžu tapšanas brīža situācijas izklāsts var būtiski iespaidot izstādes apmeklētājus ekspozīcijas apskatīšanas laikā, ka arī var nomākt fotogrāfiju un tās vēstījumu.
2014. gada 12. maijā, 15:14, Kultūra un izglītība
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Skaisti .Novērtēju šo izstādi augstu.
un Luni ka vienmer visu zin.
Nu, re! Arī Helmaņa PR uzspodrināts! :)