Atgriezties pie raksta

Konkurss izstādes "Pilna bufete ar zirgu uzraudzību" apmeklētājiem

No 25.- 29.marta tos apmeklētājus, kuri ir nolēmuši atnākt uz Ogres Vēstures un mākslas muzeju (OVMM), lai apskatītu afišu izstādi "Pilna bufete ar zirgu uzraudzību”, gaida pārsteigums.

Izstādes pēdējā nedēļā muzeja kasē līdz ar ieejas biļeti, ikviens varēs saņemt jautājumu, uz kuru būs iespējams atbildēt, nedaudz pamatīgāk iepazīstoties ar izstādē eksponētajām afišām. Pareiza atbilde un balva garantēta.


Gluži tāpat kā pie grāmatas, arī pie afišas ir vērts pakavēties ilgāk, lai pilnīgāk saprastu un sajustu vēstījumu un tajā notverto laika garu.


Ar šo konkursu OVMM vairāk vēlas pievērst apmeklētāju uzmanību tieši afišu tekstos ietvertajai informācijai, taču savu vēstījumu nes arī  burtu lielums, dizains un attēli.


Ogres Vēstures un mākslas muzejā izstāde "Pilna bufete ar zirgu uzraudzību" skatāma līdz 29.martam.


Konkursu atbalsta - ziedu salons "Efeja", kafejnīca "Pūres Beķereja", konditorejas veikals, "Trakā Bite" un fotostudija R13.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/kultura/27688

2014. gada 24. martā, 09:40, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ogresmuzejs • 2014. gada 24. martā, 12:46
Tad šonedēļ jāatnāk vēlreiz uz izstādi ! Jāatbild uz vienu konkursa jautājumu, kura atbilde slēpjas izstādītajās afišās un jāsaņem jauks pārsteigums. Atgādinu, ka trešdienās Ogres Vēstures un mākslas muzeja apmeklējums ir bez maksas.
Lunis • 2014. gada 24. martā, 11:58
Šitā izstāde tiešām varena , pus stundu pitiju :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet