LNT šovā “Dziedošās ģimenes" piedalīsies arī lielvārdieši
Jau šo svētdien, 22.augustā, LNT aizsāks skanīgo un sirsnīgo dziedāšanas svētku "Dziedošās ģimenes" tiešraižu ciklu, ienesot patiesu prieku un īpaši pozitīvu saviļņojumu katrās mājās. Projektā "Dziedošās ģimenes" piedalīsies 20 ģimenes no visas Latvijas - tiks pārstāvētas tādas pilsētas kā Alūksne, Limbaži, Lielvārde, Preiļi, Valmiera, Talsi, Jelgava, Daugavpils, Rīga un citas.
Lielvārdes novadu šovā pārstāvēs Čamaņu un Zaļkalniņu ģimenes. Zaļkalniņu sniegumu varēsim vērot jau šo svētdien plkst.20.15 LNT tiešraidē.
Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki noritēs 2 posmos. 1. posms ietver 2 pusfinālus - pirmais pusfināls notiks 22.augustā, bet otrais pusfināls norisināsies 29.augustā. Katrā no pusfināliem piedalīsies 10 ģimenes, kopā 20 ģimenes no visas Latvijas. No katra pusfināla pēc skatītāju un žūrijas vērtējuma tālāk tiks izvirzītas 6 skanīgākās ģimenes, kopā 12 ģimenes, kuras uzsāks dalību Lielajos dziedāšanas svētkos. Līdz ar to, 2. posmu, kas sāksies 5.septembrī, uzsāks 12 ģimenes, kuras būs izturējušas projekta pusfinālus.
Skanīgā projekta "Dziedošās ģimenes" tiešraides vadīs dziedātājs Lauris Reiniks.
2010. gada 16. augustā, 15:34, Kultūra un izglītība
Ogrenet



Jaunākie komentāri
Pastīsimies kura tik uz finālu!!!
Žēl, ka divas lielvārdiešu ģimenes, jo abas ir foršas un atbalstāmas... :(