
Ogrē viesosies Pieci.lv personības
16. februārī plkst. 17 Ogres novada jaunieši tiek aicināti uz Ogres novada Jauniešu domes sarunu cikla "Cita patiesība" pirmo pasākumu Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē, informē Ogres novada Jauniešu domes pārstāvis Renārs Raubišķis.
Uz tikšanos aicinātas Latvijas Radio Pieci personības Inese Pučeka un Aleksis Vilciņš.
Ir pierādīts, ka jebkurā diennakts laikā radio klausās 20% cilvēku – daļa to nemaz nemana, jo klausīšanās laiku apvieno ar citiem darbiem, un nemaz nezina, kā raidījumi top un nonāk ēterā. Uzzināsim, kā paši jaunieši nonāca līdz darbam radio, kā arī interesanti un iedvesmojoši pavadīsim laiku.
Sarunu cikls "Cita patiesība' raksturojams ar unikālu un neformālu gaisotni, un pārdomātu pasākuma saturu, kurš katru sarunu cikla pasākumu būs mainīgs. Pasākumu varēs vērot arī neklātienē – tiešraidē sociālajā tīklā Facebook.
Pasākumam pieteikties var mājaslapā: ej.uz/CitaPatiesiba1, aizpildot pieteikšanās anketu.
2018. gada 7. februārī, 19:29, Jauniešiem
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
man paziņa ved puiku uz Ikšķiles skeitparku, jo Ogrē nav!!
Vai tad nav jau pārgājusi mode uz skeitparkiem? Skatos citos miestos, labi, ja daži puikiņi tur dauzās, kaut gan skeitparks par daudziem tūkstošiem uzstutēts.