
Karjeras nedēļā Ogres novadā piedalījušies 2918 jaunieši 
Šogad vairāk nekā 2900 jaunieši Ogres novadā iepazinušies ar darba tirgu un profesijām, piedalījušies ekskursijās un konkursos, tematiskajās stundās, konsultācijās un citās aktivitātēs.
Kopumā Ogres novadā Karjeras nedēļas laikā notika 123 pasākumi gan skolās, gan ārpus tām, lai palīdzētu jauniešiem savas karjeras izvēlē pirms tālākās izglītības uzsākšanas, informē Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes Jaunatnes lietu speciālists Rinalds Rudzītis.
Jaunieši atzina, ka tieši tikšanās ar profesiju pārstāvjiem un uzņēmējiem vislabāk viņiem palīdz gūt priekšstatu par mūsdienu darba tirgu un izdarīt karjeras izvēli. Šogad jauniešiem pamatā tika piedāvāti dažādi karjeru izzinoši pasākumi skolās, piemēram, tikšanās ar uzņēmējiem un slavenām personībām – radio pieci.lv pārstāvi Tomu Grēviņu, mākslinieci Elitu Patmalnieci, Ogres novada uzņēmēju biedrības pārstāvēm Ingu Latkovsku (SIA "LEAD Korporatīvā komunikācija") un Janu Briedi (SIA "JUMANE"), kā arī skolēni viesojās Ogres novada pašvaldības domē, Saeimā un apmeklēja citus uzņēmumus un iestādes.
Nedēļas noslēgumā, 20.oktobrī, aktīvākie skolu pārstāvji pulcējās SIA "Ogres Prestižs" telpās, kur iepazīstināja ar Karjeras nedēļas norisi mācību iestādēs. Pasākuma noslēgumā jauniešiem un skolotājiem bija iespēja tikties ar optikas salona "Metropole" vadītājiem Jāni un Mārtiņu Kossovičiem, Līgu Biti "Ezītis Miglā" zīmola vadītāju, un olimpieti, soļotāju Agnesi Pastari.
Šogad Ogres novada Karjeras nedēļas pasākumos kopā piedalījās 9 novada skolas, iesaistījās arī dažādas profesionālās izglītības iestādes un augstskolas, kā arī 53 uzņēmumi un citi darba devēju, kuri gan paši devās uz skolām, gan arī piedāvāja ekskursijas uz uzņēmumiem un iestādēm.
Karjeras nedēļu Ogres novadā no 10. līdz 14.oktobrim rīkoja Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) un citiem sadarbības partneriem - Ogres novada uzņēmēju biedrību, SIA "Ogres prestižs", kafejnīcām "Ocafe", "Ogres Ezītis miglā", "ROAST" un "Manējās pankūkas".
2016. gada 24. oktobrī, 13:08, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv
Jaunākie komentāri
Tev atsevišķi izdalīti ir vairāk 100 pasākumi? Priecājamies!!! :))) Jā, mums ARĪ KAS notiek.
Vienkārši rēķinot atsevišķi izdalīti nav vairāk 100 pasākumi. Nav, ko stresot. Prieks, ka Burziņā arī, kas notiek.
Burziņā arī bija karjeras nedēļai veltitas tematiskas stundasun bija tikšanās ar radio pieci.lv ziņu diktori. Kāpēc par to nekas nav minēts?