
"Ideju Pumpī" viesosies Solvita Āboltiņa
6.februārī plkst.18 Ogres pašvaldības administrācijas ēkā, Brīvības ielā 44, 2.stāva zālē, norisināsies Ogres novada jauniešu domes organizētais pasākums "Ideju Pumpis".
Piektā "Ideju Pumpja" viesis ir Solvita Āboltiņa – Saeimas priekšsēdētāja, Saeimas deputāte, juriste.
"Ideju Pumpja" otrās sezonas koncepts ir nedaudz citādāks – tikšanās notiks reizi mēnesi, un tā četras reizes. Laiks un vieta gan vecā - ceturtdienu vakari Pilsonības un migrācijas un lietu pārvaldes Ogres nodaļas ēkā, 2.stāvā, Brīvības ielā 44 (kādreizējā veikala "Brīvība" ēkā), plkst.18.
Kas ir "Ideju Pumpis"? Šos vakarus nevar dēvēt par lekcijām, tās ir sarunas par un ap visu, sarunas, kuras iespējams tieši Tevi spēs iedvesmot,sarunas ,pēc kurām varbūt tieši Tu ieraudzīsi lietas citā kvalitātē ,sarunas, kuras aizkustinās, liks padomāt un saprast, sarunas, kuras padarīs Tavu ceturtdienas vakaru par kripatu īpašāku. "Ideju Pumpis" ir lieliska iespēja neformalā gaisotnē iepazīties ar sevi pierādījušiem cilvēkiem un viņu veiksmes stāstiem, tā ir iespēja uzzināt to, ko mammas nestāstītu un internetā izlasīt nevarētu, tā ir iespēja iepazīt vakara viesus no pašas labākas- cilvēcīgās puses.
2014. gada 27. janvārī, 09:36, Jauniešiem
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Pasākums "Kā turēju sabraukto ezīti , kā pasmējos par lēnīgo Andrīti http://ejuz.lv/o3hpx "