Atgriezties pie raksta

Bērnudārzs “Zelta sietiņš” iesoļo trīsdesmitgadnieku kārtā

Ogres novada pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Zelta sietiņš” 30 gadu pastāvēšanas jubileju ar svinīgu pasākumu Ogres kultūras namā atzīmēs 29.decembrī, bet “īstā” dzimšanas diena ir šodien. Tieši 1979.gada 27.decembrī Ogre kļuva bagātāka par vēl vienu bērnudārzu, un tam tika dots “Zelta sietiņa” vārds.

Bērnudārzā šobrīd ir 11 grupas, kuras kopskaitā apmeklē 230 bērni vecumā no 2 līdz 7 gadiem. Vecākiem tiek dota iespēja izvēlēties apmācības metodiku. “Zelta sietiņā” darbojas 4 grupas, kuras strādā pēc vispārattīstošās programmas, 5 grupas, kuras strādā pēc “Solis pa solim” metodikas un 2 logopēdiskās grupas bērniem ar valodas traucējumiem.

Sorosa fonda projektā “Solis pa solim”, kurš īsteno  uz bērnu centrētu apmācību pirmsskolas iestādēs un skolās, “Zelta sietiņa“ pedagogi  iesaistījušies jau kopš 1998.gada un labprāt dalās pieredzē ar citu novadu kolēģiem un starptautisko konferenču dalībniekiem.

Lai mazuļi pilnveidotos, apgūtu savam vecumam nepieciešamās iemaņas un zināšanas, ar viņiem strādā 58 pedagoģiskie un tehniskie darbinieki. Audzināšanas un izglītošanaas darbā darbā tiek sekmīgi iesaistīti arī vecāki.

“Savu darbu mēs cenšamies virzīt uz to, lai bērni šeit justos kā mājās, bet vecāki, lai nejustos kā svešinieki,” atklāj PII “Zelta sietiņš” vadītāja Inese Ādmine.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/12802

2009. gada 27. decembrī, 12:29, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zika • 2009. gada 29. decembrī, 21:56
Jā cilvēki ir dažādi. Vieni kuri brīnišķigi saprotas ar bērniem. Otri kurus ne tuvu bērniem nedrīkstētu laist. Ej nu izšķiro, otrie savu dabu bieži slēpj.
>tētim • 2009. gada 29. decembrī, 13:30
mani bērni toč nav izlutināti,tieši otrādi esmu diezgan stingra mamma,jo pati esmu dzīvojusi bērnunamā un nezinu kas ir lutināšana.neko nesaku,vajag jau kādreiz bērnam arī sadot pa mizu.šoreiz vairāk akcentēju to,ka auklītes bieži spēlē''teātri''ar to cik labas.ņu nav tik baltas un pūkainas,tas mani visvairāk arī besī.
teetis • 2009. gada 28. decembrī, 23:51
man ar iet beerbjuks sajaa daarzinjaa..teiktu visu to labaako, un pirmakaart par audzinaataajaam, aukliiteeem....un skarbs vaards, ko beernam, mees biezi vien nespeejam vai negribam pateikt, naaks tikai par labu|(tas izmisusai D uudai).Beerni ir jaaizaudzina par normaaliem cilveekiem nevis izlutinaatiem ciiksteetaajiem.Audzinaataajas ir vinjiem otraas mammas-beerni daudz laika pavada pie vinjaam kameer mees esam savaas darba gaitaas...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet