
Par ūdenssaimniecības pakalpojumiem var norēķināties veikalos "Maxima"
Ogres novada pašvaldības aģentūra (PA) "Ogres komunikācijas" informē, ka no 2020. gada 20. aprīļa PA "Ogres komunikācijas" klienti turpmāk par ūdenssaimniecības pakalpojumiem varēs norēķināties visos "Maxima" veikalos.
PA "Ogres komunikācijas" informē, ka turpmāk aģentūras klienti par ūdenssaimniecības pakalpojumiem varēs norēķināties visos “Maxima” veikalos. Līdz šim aģentūrai par sniegtajiem pakalpojumiem varēja norēķināties tikai ar bezskaidras naudas norēķiniem, izmantojot internetbanku starpniecību. Lai nodrošinātu klientiem ērtāku apmaksas veidu aģentūra "Ogres komunikācijas" ir noslēgusi līgumu ar veikalu ķēdi "Maxima", tādējādi norēķinus skaidrā naudā varēs veikt visos veikalos "Maxima".
Norēķinus varēs veikt, ja klients ir saņēmis rēķinu no PA "Ogres komunikācijas" par sniegtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem un uzrādīs to veikala "Maxima" kasē. Aicinām tos iedzīvotājus, kas nesaņem rēķinus, vērsties pie PA "Ogres komunikācijas" budžeta ekonomistes, lai precizētu datus un atvieglotu rēķinu saņemšanu. Rēķinus iespējams saņemt arī ar e-pastu starpniecību. Sazināties ar budžeta ekonomisti var, rakstot uz e-pasta adresi vineta.briezkalna@ogreskomunikacijas.lv vai zvanot uz tālr. 65049129.
Atgādinām, ka ūdens skaitītāju rādījumus katru mēnesi var nodot no 28. līdz 31. datumam, sūtot elektroniski uz e-pastu vineta.briezkalna@ogreskomunikacijas.lv , vai zvanot uz tālruņa numuriem 65049129, 65024190.
Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres komunikācijas" aicina izmantot iespēju komunālo pakalpojumu rēķinus saņemt elektroniski.
2020. gada 16. aprīlī, 15:33, Aktualitātes
ogresnovads.lv
Jaunākie komentāri
toletes podam ap malu uzliekat bārkšainu apmali un kad nolaiž ūdeni atskan žorža siksnas dziesma "nepalaid garām"
Ta ka vini nestrada mes nemaksasim un teiksim ,tas Jusu problemas.sakara ar to ,ka Jus NESTRADAJIET.Kapec divas korekcijas,muzam NEBIJA.
Re kā vajag nirgāties par cilvēkiem reklam ejot