
Ogrē notiks labdarības maratons "Dod pieci!"
20.decembrī, no plkst. 11 līdz 12 Ogrē, Brīvības ielas gājēju promenādē viesosies "Dod pieci!" īpašais aģents Čiekurmens.
No 17. līdz 23. decembrim notiek Latvijas sabiedrisko mediju rīkotais labdarības maratons "Dod pieci!", kura Pieci.lv dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale sešas diennaktis pavadīs speciāli būvētā stikla studijā Doma laukumā Rīgā, kur atskaņos klausītāju izvēlētas un ziedotas dziesmas.
Maratona laikā ēterā skanēs tikai klausītāju ziedotās dziesmas, studijas viesu priekšnesumi un stāsti par aktualizēto tēmu – kā kļūt par labākiem vecākiem un audzināt patiesi laimīgus bērnus.
Labdarības maratonam šogad atbalstu sniegs arī īpašais aģents Čiekurmens, kurš dosies uz Siguldu, Jelgavu, Ogri un Cēsīm, lai satiktu pilsētu iedzīvotājus, nodrošinot iespēju ziedot dziesmas un ar videozvana palīdzību sazināties ar dīdžejiem stikla studijā.
Minimālais ziedojums par vienu dziesmu ēterā ir pieci eiro. Šī gada ziedojumi caur Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas bezmaksas mācību programmas veidošanai un ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā. Ikviens iedzīvotājs, kurš vēlas ziedot un kopā ar "Dod pieci!" īpašo aģentu, izmantojot videozvanu sazināties ar stikla studiju, ir aicināts sekot līdzi informācijai un uzmeklēt Čiekurmenu savā pilsētā. Visus ziedojumus un dziesmu sarakstu Čiekurmens nogādās stikla studijā.
Saziedotie līdzekļi dos iespēju jaunajiem vecākiem jau no 2019.gada pavasara apmeklēt psiholoģisku un praktisku mācību programmu par emocionālās inteliģences attīstību un veselīgas piesaistes veidošanu ar bērnu. Katri pieci eiro nodrošina pusstundu praktisku un psiholoģisku mācību - daļu no jaunās mācību programmas 21 stundas apjomā. Mācības būs bez maksas un tās plānots nodrošināt visā Latvijā.
Labdarības maratons "Dod pieci!" Latvijā tiek organizēts kopš 2014. gada, jau piekto gadu aktualizējot kādu sabiedriski nozīmīgu tēmu. Ziedojumi līdz šim ir novirzīti vientuļiem senioriem, bērniem ar īpašam vajadzībām, vēža slimnieku sociālajai rehabilitācijai un atbalsta programmai ģimenēm, kuras vēlas audzināt bērnus no bērnu namiem.
2018. gada 18. decembrī, 10:16, Aktualitātes
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Forši :) Info, tev arī jaukus svētkus!
Toms Grēviņš, tas izsaka visu. Labāk tālāk no tā afērista.