
Saltais lietus patraucē gadatirgus tirgotājiem 
Bruņojušies ar dzelžainu pacietību un slēpjoties zem nojumēm, lietussargiem un ūdens necaurlaidīgiem mēteļiem, tirgotāji svētdien lūkoja papildināt savus ienākumus Ogres gadatirgū.
Pļaviņā aiz Ogres Kultūras centra mobilajos veikaliņos varēja atrast gaļas un zivju kūpinājumus, maiznieku un biškopju produkciju, dažādus kokapstrādes šedevrus, māla traukus, vietām arī bižutēriju, apģērbu un apavus.
Jānis no Salaspils, kurš ar kokapstrādi nopietnākā līmenī nodarbojas kopš 2010.gada, atzina, ka šoreiz tirgošanos pamatīgi patraucējis spēcīgais lietus – pircēju, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, bijis uz pusi mazāk. Salaspilietis gan ar optimismu raugās uz tikko iesākto gadatirgu sezonu, lielākās cerības uz peļņas gūšanu lolojot ap savu vārdadienu, kad Latvijā notiks vairāki zāļu tirdziņi.
Arī biškopja Artūra Kraukļa no Madonas meita Katrīna piekrita, ka nelabvēlīgie laika apstākļi iespaidojuši gadatirgus apmeklētāju plūsmu. Neraugoties uz to, cilvēki labprāt pirkuši medus produktus. "Vidzemes austrumos un Latgalē medu cilvēki paši sarūpē, bet tuvāk Rīgai jau ir citādāk. Vairāk tirgojamies Brīvdabas muzejā un Rīgas centrā organizētajos gadatirgos. Bet arī uz Ogri labprāt atbraucam."
Kā novēroja Ogrenet, vislielāko piedāvājumu tomēr sarūpēja dārzkopības sekcija, proti, pircēji visaktīvāk iegādājās ziedu, košumkrūmu, ogu krūmu, ābeļu un dārzeņu stādus.
2016. gada 24. aprīlī, 15:41, Aktualitātes
Ogrenet
Jaunākie komentāri
ar katru gadu mazak tautas.nau jau ko pat apskatit,bet gubli tie ir Ogres vizitkarte.
Kāpēc tirgus nenotiek uz Brīvības ielas? Kāpēc? Pa dubļiem brist taču nav nekāds prieks un pilsētai godu nedara.
Joprojām nesaprotu, kāpēc to tirgu nevar taisīt uz gājēju galvenās ielas, bet tā vietā jāliek cilvēkiem bradāties pa dubļiem.