
Ogres senioru rokdarbu pulciņa izstāde – pārdošana ir klāt 
Šonedēļ Ogres Kultūras centra 177.telpā atvērta tradicionālā Ogres pensionāru biedrības rokdarbu pulciņa "Kamolītis" izstāde – pārdošana, kurā var iegādāties Ziemassvētku dāvanas.
Rokdarbu izstādē ir tik daudz, ka ne saskaitīt – cepures, lakati, šalles, cimdi, zeķes, plecu lakati, vestes. Izstādē ir ne tikai adījumi un tamborējumi, bet arī dažādas rotas, rotas, krelles, no pērlītēm darinātas rokassprādzes. Viens no oriģinālākajiem darinājumiem, ko var aplūkot un iegādāties, ir Veldas Palmas gatavotie atslēgu piekariņi adītu cimdiņu veidolā.
Ogres pensionāru biedrības rokdarbu pulciņā "Kamolītis" šobrīd darbojas 18 čaklas rokdarbnieces, kuras sapulcējas vienreiz nedēļā – trešdienās -, lai satiktos, dalītos priekā par atrastajiem rakstiem un novērtētu, ko nedēļas laikā paveikušas.
Spriežot pēc izstādē redzamajiem darbiem, viena no ražīgākajām autorēm ir Lonija Purviņa. Čaklajai rokdarbniecei ir daudzpusīgas intereses - viņa tapo, šuj, ada. Nesen iemācījusies gatavot rotas no pērlītēm.
Žurnāla "Ievas Māja" jaunākajā numurā iepatikusies ideja par čību izgatavošanu. Viens divi, amats rokā, un izstādē jau izlikti vairāki Lonijas šūti čību pāri. Čības, kas gatavotas speciāli ciemiņu uzņemšanai, ir viegli tīrāmas un jau iekarojušas popularitāti pircēju vidū.
"Cenu katram izstrādājumam nosaka tā autors. Cits savu adīto zeķu pāri novērtē par trim četriem eiro, cits vēlas saņemt 12 eiro," stāsta Ogres pensionāru biedrības rokdarbu pulciņa vadītāja Vita Bormane.
Izstādē iekārtota arī Atsauksmju grāmata, kur katrs apmeklētājs var ierakstīt savu vērtējumu vai vēlējumu.
Apmeklētājus gaida katru dienu līdz 23.decembrim Ogres Kultūras centra 177.telpā no pulksten 10 līdz 17.
2015. gada 15. decembrī, 16:30, Aktualitātes
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Jauka izstāde, kas silda sirdi.