
Ogres apriņķa ziņas: arī atkritumu vākšana var būt hobijs

Ogrēniete Vija jau 26 gadus katru rītu iesāk ar peldi Mežezerā un... apkārtnes sakopšanu jeb cilvēku atstāto atkritumu savākšanu, par to neprasot ne centa, ne santīma.
Teju katru reizi – neatkarīgi no gadalaika – tiek savākts vismaz viens liels miskastes maiss ar alkohola pudelēm, izsmēķiem, pārtikas iepakojumiem un citu taru. Jāpiekrīt Vijas sacītajam, ja tas netiktu darīts, tad cilvēku iecienītā Mežezera apkaime, kas, starp citu, atrodas Ikšķiles novada teirtorijā, būtu pat ļoti piedrazota.
Vairāk skatieties "Ogres apriņķa ziņas" sagatavotajā sižetā.
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/33987
2015. gada 20. novembrī, 12:31, Aktualitātes
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Varbūt būtu laiks sākt dot pa purnu vismaz vienu reizi dienā tiem, kuri tos atkritumus izmet mežā ... paši jau viņi tur neaug kā bekas!
Ja mežu apsaimnieko normāli cilvēki tad nav problēmas. Piemēram kā Zilos kalnus. Bet ja to pārņem Bartkeviča banda tad ne kas labs nav gaidāms.
Man arī, ejot uz karjeru, katru reizi sanāk maisiņš ar stikliem. Prieks lasīt, ka ir cilvēki, kam meža tīrība nav vienaldzīga. Tāpēc vienmēr, kad kāds grib vēl vairāk popularizēt Ogres mežus kā atpūtas vietu, ir dalītas jūtas. Jo vairāk cilvēku, jo vairāk atkritumu, diemžēl.