Atgriezties pie raksta

Starptautiskā Slingošanas nedēļa 2015 arī Ogrē

No 4. līdz 10.oktobrim Latvijā septīto reizi atzīmēs Starptautisko Slingošanas nedēļu, kurai šogad dots nosaukums "Apskaujot pasauli!".

To ik gadu atzīmē visā pasaulē, lai dalītos pieredzē par drošu mazuļa nēsāšanu slingā jeb lakatā saskaņā ar bērna attīstību pa vecumposmiem.


"Šogad Starptautiskās Slingošanas nedēļas tēma ir "Apskaujot pasauli", tāpēc aicinām gan topošos, gan esošos vecākus, gan tos kas domā par slingu, gan tos, kas jau nēsā vai sen jau beiguši nēsāt, aktīvi piedalīties šīs nedēļas pasākumos, dalīties pieredzē, iedvesmot citus vai smelties iedvesmu pašiem," stāsta bērnu nēsāšanas un zīdīšanas konsultante, manislingi.lv idejas autore Evita Žvagiņa-Jākobsone.


Daudzviet Latvijā jaunajiem un topošajiem vecākiem būs iespēja apmeklēt bezmaksas nodarbības par anatomiski un psiholoģiski drošu bērna nēsāšanu rokās un lakatā – Rīgā, Ogrē, Dobelē, Tukumā, Talsos, Siguldā un Valmierā.


"Slingošanas nedēļa 2015" programma ŠEIT.


Visi "Slingošanas nedēļa 2015" pasākumi ir bez maksas.


Slingošanas nedēļas pasākumus Latvijā rīko "ManiSlingi" (www.manislingi.lv) atbalstītāji: fotogrāfe Natālija Petruhina, Veikals "9 Mēneši", "Silk&Milk", "Urban Yoga", Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" struktūrvienība "Neptūns", Siguldas novada Dienas centrs, Pūriņu skola, "Mans Mazais", Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs, "Sajūtu lāde".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/33488

2015. gada 29. septembrī, 12:57, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet