Atgriezties pie raksta

Ogresgala un Ciemupes pārvaldniekam ir jāuzlabo darbu kvalitāte

Pamatojoties uz vairāku Ciemupes un nu jau arī Ogresgala iedzīvotāju paustajiem viedokļiem un pārmetumiem, tiek kritizētas Ogresgala pagasta pārvaldnieka Jāņa Latiša līdzšinējās darba metodes un paveiktais abu apdzīvoto vietu uzraudzībā.

Kāds ciemupietis vērsies portāla Ogrenet redakcijā, aicinot izklāstīt šobrīd esošo situāciju Ciemupē. Iedzīvotāju sirdi grauž ne tikai sliktais ceļu stāvoklis un citas ar satiksmi saistītas problēmas [autovadītāji Ciemupes teritorijā traucoties ar ātrumu virs 50 kilometriem stundā; Ogrenet], bet arī ielu apgaismojuma neesamība atsevišķās ciema vietās, piesārņotie un aizaugušie grāvji un vēl lērums ne mazāk svarīgas lietas. Ar visiem sirdēstiem cilvēki vairākkārtīgi jau esot vērsušies pie Jāņa Latiša (partija "Ogres novadam"), taču bieži vien sadzirdēta klasiskā atbilde – naudas mums nav – kas savukārt iedzīvotājiem ir kā duncis mugurā vai spēriens pa dibenu, lūdzot atstāt pieņemšanas kabinetu un aiztaisīt durvis no otras puses.


Piemēram, ielas remontam un apgaismojuma ievilkšanai tika vākti pat paraksti, un vairāk kā 300 iedzīvotāji arī piekrita, ka ir nepieciešams veikt šādu projektu. Tomēr nekas netika izdarīts. "Bet Ciemupē pēdējo gadu laikā nav izbūvēts praktiski nekas [neskaitot A6 infrastruktūras uzlabojumus Ciemupes teritorijā, ko veica VAS "Latvijas Valsts ceļi", neizmantojot pašvaldības līdzekļus; Ogrenet],” norāda ciemupietis. "Ogresgalā ir skola, bērnudārzs, bet Ciemupē nekā tāda nav. Un nevajag teikt, ka Ciemupē nav tik daudz cilvēku, ka tas nav vajadzīgs," turpina rūpju pārņemtais iedzīvotājs.


Tiek arī pārmestas J.Latiša vizītes un pieņemšanas laiki Ciemupē. "Grūti sastapt Latišu, jo viņa pieņemšanas laiki ir stundās, kad citiem ir jābūt darbā. Tikmēr pats viņš vairāk uzmanību vērš Ogresgalam, kur pats arī dzīvo."


Kā izrādās, uz ciemupiešu aktīvajiem centieniem beidzot sasaukt savu pagasta pārvaldnieku reaģējuši arī pagasta brāļi otrpus dzelzceļam un Ogres upei jeb ogresgalieši. Neskatoties uz J.Latiša dzīvošanu Ogresgalā, pagasta centra iedzīvotāji nu nekādi nevar lepoties ar jebkādiem dzīves līmeņa bonusiem, prioritātēm vai citādiem labumiem. Un tam ir loģisks pamatojums, proti, ogresgalieši ar iesniegumiem par atsevišķu jautājumu risinājumiem vēršas nevis pie pagasta šefa, bet gan novada centrā – Ogrē. Tātad, J.Latiša ausis kļuvušas nedzirdīgas arī turpat līdzās esošajiem ogresgaliešiem. 


Un nevarētu teikt, ka Ogresgala pagasta pārvaldes vadītājs sirgtu ar laika trūkumu. Kopš atbrīvošanas no pašvaldības aģentūras "Rosme" direktora posteņa ar šā gada 30.aprīli, kas tika apvienots ar pienākumu pildīšanu Ogresgala pagasta pārvaldnieka krēslā, varēja vairāk pievērsties Ogresgala un Ciemupes jautājumu risināšanā. Bet – pēc iedzīvotāju teiktā – nekas būtisks nav mainījies, varbūt pat kļuvis vēl stagnējošāk. Un to pierāda arī vairāki ogresgaliešu iesniegumi, kas nu ir Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas pārziņā. Acīmredzot, J.Latiša karjera kā pašvaldības darbiniekam sākusi pamatīgi rietēt. Savulaik tā savu augstāko punktu sasniedza Edvīna Bartkeviča "valdīšanas" laikā, kad J.Latišs pēc pašvaldības vēlēšanām spēji no domes priekšsēdētāja padomnieka pārtapa par domes izpilddirektoru. 


Portāls Ogrenet turpmāk ar lielāku vērību sekos līdzi Ogresgala un Ciemupes problēmu risināšanā, lai iedzīvotāju svarīgajiem jautājumiem sekotu reāla darbība nevis ignorance un iesniegumu nolikšana dokumentu plauktā, kur tie ātri vien apklātos ar putekļiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/32724

2015. gada 10. jūlijā, 14:47, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

laicīga informācija • 2015. gada 14. jūlijā, 11:59
tikties var aiziet tie, kuri nestrādā vai ir atvaļinājumos!
tikties • 2015. gada 14. jūlijā, 11:46
Visi kas vēlas ko teikt, var aiziet rīt 15.jūlijā uz Ciemupes tautas namu un tikties ar J. Latišu no 9-12 un pateikt to visu acīs un dzirdēt atbildes, tā kā izmantojiet!
jj • 2015. gada 14. jūlijā, 00:06
latvietim otrs latvietis labāks par sviestmaizi.Ko paši savā sētā esat sadarījuši?Ogresgalā aizlāpītas bedres,paldies!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet