
Signālstabiņu bojātājiem būs jāsedz visas izmaksas par to atjaunošanu
Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Ceļu un pilsētas vides nodaļas vadītājs, ceļu būves inženieris Pēteris Bužers informē, ka pilsētā regulāri tiek nolauzti signālstabiņi pie "gulošajiem policistiem".
Ogres novada pašvaldības autoceļu uzraudzības komisijas sēdē 5.maijā P.Bužers norādīja, ka pēdējo divu mēnešu laikā atjaunoti jau 10 signālstabiņi, pārsvarā Meža prospektā un Mednieku ielā.
Diskusijas par to, vai nebūtu lietderīgāk izvēlēties citu tehnoloģiju – metāla caurules, aizsākās jau pagājušajā gadā, tomēr Latvijas valsts standarts paredz uzstādīt plastmasas signālstabiņus, kas diemžēl ir viegli sabojājami, bet drošāki, ja uz tiem kāds netīšām uzbrauc vai aizķeras, ejot garām.
Ogres novada pašvaldības autoceļu uzraudzības komisijas sēdē tika nolemts, ka turpmāk pašvaldības policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību šo signālstabiņu bojātājiem un vainīgajam būs jāsedz visi izdevumi, kas saistīti ar šo stabiņu atjaunošanu. P.Bužers norāda, ka viena signālstabiņa izmaksas ir EUR 20.
2015. gada 7. maijā, 12:18, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv
Jaunākie komentāri
Policisti droši vien ir aizņemti ar pensionāru sodīšanu, kuri karina savas apenes uz balkoniem. Tur vismaz ir domei ienākums.
Un kā viņi domā noķert tos bojātājus? Varētu uzstādīt kameras pie katra stabiņa vai signalizāciju, vai varbūt krūmos(vismaz lapu sezonā) varētu slēpties pašvaldības policija. Piekrītu "komentam". Jāpriecājas,ka stabiņi vismaz nav dārgi. Naudu atjaunošanai ņemam no jauniešu izklaidei un sportam domātās naudas,kaut kāda izklaide vai sports dažiem jauniešiem tur tomēr tiek nodrošināts.
Es arī esmu sašutusi par to, ka nepārtraukti tiek nolauzti šie stabiņi. Manuprāt to dara neaudzinātie jaunieši. Vai viņi ir aizdomājušies, ka par stabiņu atjaunošanu līdzekļi nekrīt no debesīm, bet nāk no viņu pašu vecāku nodokļiem.??? Aizdomājieties, jaunieši!!! Par šo naudu varētu sarīkot kādu jauku pasākumu jauniešiem. Nevaru nekā saprast daudzus mūsdienu jauniešus - no kurienes viņos tik daudz ļaunuma - lauzt, postīt, aprakstīt - noķēzīt tikko nokrāsotas māju sienas ( pie kafejnīcas "Ilze - Pagrabiņš" u.c.)!?? Esmu par to, ka vainīgos vajag sodīt! Ko dara Ogres pašvaldības policija, kāpēc nemeklē un neatrod vandāļus, kas posta mūsu pilsētas skaistumu un kārtību?? Vēlu veiksmi! Vairāk, stiprāk mīliet savu pilsētu! VISI!!!