Atgriezties pie raksta

Sestdien gadatirgus Ogrē un Lielvārdē

25.aprīlī pļaviņā aiz Ogres Kultūras centra tiks atklāts gadatirgu 2015.gada cēliens, bet Rembates parkā, Lielvārdē, Uzņēmēju nedēļas ietvaros paredzēta izstāde – gadatirgus.

Pavasara gadatirgū Ogrē būs iespējams iegādāties dažādus labumus, izņemot rūpnieciski ražotas nepārtikas preces, informē Ogres Kultūras centrs.


Savukārt Lielvārdē notiks izstāde – gadatirgus iedzīvotājiem, uzņēmējiem un sadarbības partneriem. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties daudz un dažādos konkursos, akcijās, izlozēs ar vērtīgām balvām un balviņām, degustācijās ar ziedojumiem novada infrastruktūras labiekārtošanai.


Šogad Lielvārdē uzņēmēju gadatirgus būs īpašs ar jaunu vēsturisku tradīciju – kaulēšanos par vismaz vienu produktu pie uzņēmējiem, kuriem vizītkartē būs piezīme: "Es kaulējos".


Uzņēmumu stendos un teltīs interesentiem būs pieejamas pakalpojumu sniedzēju un ražotāju profesionālas konsultācijas, piemēram, sidra brūvēšanas, kūku dabīgo izejvielu sagataves un dekorēšanas, ēku siltināšanas, jumtu renovācijas, kvalitatīvu dūmvadu izvēles, alternatīvās enerģijas, maksātnespējas jautājumos, medniekiem – medību aprīkojuma izvēlē, suņu mīļiem – suņa izvēlē un/vai audzināšanā, būs iespēja uzsākt piedalīšanos projektā "Paša darināts tautastērps Latvijas simtgadei!", izmēģināt alpīnisma aprīkojumu, uzzināt par šaušanas sportu un daivingu, pirmās palīdzības sniegšanas principiem, kā arī daudziem citiem interesantiem un praktiskiem ikdienas jautājumiem un hobijiem.


Pasākumā notiks balsojums par trīs uzņēmēju nominācijām: "Tirgus Meistars", "Uzņēmīgākais Tirgvedis" un "Rosīgākais Tirgvedis". Balsotājiem – iespēja piedalīties loterijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/32001

2015. gada 24. aprīlī, 14:25, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kuka • 2015. gada 24. aprīlī, 17:24
visu dienu pa apenēm rakņāsies.
aa • 2015. gada 24. aprīlī, 16:25
talka atspēkota kā tāda sēru diena, kad nek onevar vienā dienā, visu dienu talkosi ??? kā tad , pec labi padarīta darba var arī forši atpūsties
interesanti • 2015. gada 24. aprīlī, 16:00
kāpēc?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet