
Šķirnes runči un kaķenes atrāda spalvu izstādē Ogrē
Šodien tirdzniecības centra "Ogres Prestižs" pasākumu zālē bija skatāma Latvijas Felinoloģiskās asociācijas (LFA) "Felimurs" rīkotā tradicionālā kaķu izstāde "Ogres kauss".
Kā portālam Ogrenet pastāstīja izstādes organizatori šī ir 2015.gada pirmā nacionālā izstāde, piedaloties teju 20 šķirņu kaķiem un viņu saimniekiem, tostarp arī no Ogres, Ikšķiles un Lielvārdes.
"Ogres kausi" tika sadalīti divās kategorijās – pusgarspalvaino un īsspalvaino kaķu grupā, kur noskaidroja gan labākos juniorus, gan arī pieaugušos runčus un kaķenes. Tos vērtēja striktā LFA "Felimurs" prezidente Vija Klučniece.
Garspalvainā runča Absolem Muriworld saimniece, Ogres kafejnīcas "Merry" īpašniece Marina Katišova atzina, ka viņas četrus gadus vecais mīlulis drīzumā saņems ilgi gaidīto Latvijas čempiona titulu. No plašā izstādes apmeklētāju loka un fotoobjektīvu uzmanības nebijās arī ogrēniešu M.Baltās aptuveni gadu vecais Birkemsizh Lanvabon un E.Veinbergas juniore Jaylin Des Reves Du Serail.
Pielikumā: kaķu izstādes "Ogres kauss" rezultāti.
2015. gada 22. februārī, 16:00, Aktualitātes
Ogrenet
Jaunākie komentāri
Saimniece smuka, bet kaķis tomēr smukāks...( 1. bildē, tālāk neskatījos )
Pirmajā bildē superīgs kaķis! Kas tas ir par sugu?
Dimants ar seskiem nebija uzaicināts?