
Daudz pieteikumu uz vakanto mākslinieka amatu
Ogres novada pašvaldībā šobrīd vakants ir galvenā mākslinieka amats.
Novada pašvaldības līdzšinējais galvenais mākslinieks Krišs Skrastiņš kopš 24. novembra ir pārtraucis darba attiecības ar pašvaldību.
Pašvaldības personāla vadītāja Arta Ozoliņa informē, ka uz vakanto amatu ir pieteikušies 10 pretendenti.
Pašlaik, iepazīstoties ar iesniegtajiem dokumentiem, tiek izvērtēta pretendentu atbilstība konkursa noteikumiem (amata pienākumu izpildei atbilstoša izglītība, darba pieredze). Pēc tam sekos pretendentu atlase, Ogres novada pašvaldības amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisijai tiekoties ar amata pretendentiem. Komisijas tikšanās ar pretendentiem paredzēta šonedēļ.
2014. gada 8. decembrī, 21:03, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv
Jaunākie komentāri
Paldies, bet vēl viens direktors mums nav vajadzīgs.
Kur bija konkurs P/A MALKALNE celtniecibas iecirkni , jau salika savejos ,tapat bus makslinieka AMATA tikai savi cilveki un zog un melo ,ka visa Latvija.
un kad būvvaldi atlaidīs?