
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 26.augusta numurā:
* Plaša fotoreportāža no Ogres pilsētas svētkiem;
* Uz vides speciālista amatu 10 pretendentu, uz "Rosmes" vadītāja amatu – viens;
* Ogres "Rimi" atklās septembrī;
* Revidentu atklātais Ogres novada domei prasa domei izlēmību
...jebkurā Ogres veikalā kafija ir nopērkama lētāk par cenu, ko dome maksā "Brīvnieku" kafejnīcai.
* Lielvārdietis Liepiņš atradis 700 sudraba monētas
Atrastās monētas ir izkaltas 16.gadsimta nogalē – Livonijas kara beigu posmā. Agris Liepiņš neprata teikt, cik liela vērtība tajā laikā bija šai naudai, bet pieļāva, ka ļoti ievērojama. Lai arī Uldevena pils teritorijā konstatēts tik interesants atradums, veikt tur arheoloģiskos izrakumus neesot plānots.
Vairāk – jaunajā "OVV" numurā!
* Aiztur aizdomās par mātes slepkavību
Sievietes dzīvesbiedrs, būdams darba darīšanās ārpus Latvijas, nebija varējis sazvanīt savu ģimeni. Kaimiņi bija novērojuši, ka dzīvoklī jau kopš 21.augusta dega gaisma, un sieviete nebija ieradusies arī darbā.
* Tīnūžos trīs bojāgājušie autoavārijā
Vēl viena pasažiere – 1993.gadā dzimusī I. galēji smagā stāvoklī tika nogādāta Gaiļezera slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur diemžēl pēc dienas mira.
* No otrdienas līdz otrdienai – astroloģiskā prognoze
Nav piemērotas dienas saviesīgu pasākumu rīkošanai, skaļām izklaidēm, riskam, eksperimentiem, pēkšņu, impulsīvu lēmumu pieņemšanai. Nevar zaudēt vērīgumu, uzmanību. Nelietot smagu barību – ļoti jutīgs gremošanas trakts.
* Tenisistei Pastorei pirmais zelts Latvijas čempionātā pieaugušajiem;
* Rembatiešiem astoņas godalgas Pļaviņu novada čempionātā.
Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
2014. gada 25. augustā, 22:22, Aktualitātes
Ogrenet
Jaunākie komentāri
tad jau kādam no domes "Brīvniekos" čomi
Nu gan Agris Liepiņš būs stāvus bagāts!
kljuda - 29 augusta