Atgriezties pie raksta

NBS Gaisa spēku paraugdemonstrējumi Ogres pilsētas svētkos Foto

Šodien jau pirms pulksten desmitiem pie Ogres sporta centra veidojās gara rinda, lai savām acīm varētu apskatīt Nacionālo Bruņoto spēku (NBS) Gaisa spēku helikopteru.

"Tas ir ļoti pozitīvi, ka pilsētas svētkos var iepazīties ar Bruņoto spēku un zemessardzes tehniku, jo ikdienā jau tādas iespējas nav. Nemāku teikt par meitenēm, bet puikām jau ļoti patīk," saka ogrēniete ogrēniete Laura, kura lūkot helikopteru bija ieradusies ar abiem dēliem – astoņgadīgo Danielu un 11 mēnešu veco Martinu. Visvairāk par redzēto, protams, sajūsminājās Daniels, kurš atzinās, ka helikopteru tuvumā skata pirmo reizi un tas esot gana iespaidīgs. 


Ikdienā šis helikopters atrodas NBS Gaisa spēku lidlaukā Lielvārdē un tiek izmantots meklēšanas un glābšanas darbiem.


Pēc iepazīšanās ar helikopteru visi interesenti devās uz Vecupi, kur pašlaik virs Rīgas – Daugavpils šosejas notiek izpletņlēcēju un glābšanas darbu paraugdemonstrējumi, kas turpināsies līdz pulksten 15.00. 


Laikā no plkst. 10 līdz 15 laukumā aiz Ogres kultūras centra ir iespēja aplūkot NBS ekipējumu, ieročus, tehniku, specializēto ekipējumu.


Šajās dienās arī notiek 22. starptautiskās militārās sacensības "Zemessardzes patruļa 2014". Iedzīvotājiem, sastopot vai ieraugot sacensību dalībniekus šādā ekipējumā, nav jāuztraucas un jābaidās, informē organizatori.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/29369

2014. gada 23. augustā, 11:28, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

rudy • 2014. gada 23. augustā, 19:31
Lai iedzīvotājs nopērk jaunāku.
rudy • 2014. gada 23. augustā, 19:26
Šīs patruļas, kas bija redzamas pilsētā, jau naktī bija startējušas un veikušas vismaz 25 km pa mežiem ar orientēšanos un dažādim papildu uzdevumiem. Apbrīnoju tās meitenes (sievietes) kuras arī turēja līdzi puišiem.
iedzivotajs • 2014. gada 23. augustā, 16:24
50 gadu vecs helikopters??

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet