
Pilsētā tiek sakārtotas ietves
Ir pabeigta gājēju ietves atjaunošana Lapu ielā, šobrīd darbi uzsākti Turkalnes ielā.
Jau ziņots, ka šajā vasarā pašvaldība plāno sakārtot vairākas gājēju ietves pilsētā.
Pēc publiskā iepirkuma konkursa noslēgšanās šī gada 10. aprīlī Ogres novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA "Mārupes ceļinieks" par vairāku darbu veikšanu.
Šobrīd ir noslēgušies darbi Lapu ielā, kur atjaunota gājēju ietve posmā no krustojuma ar Tīnūžu ielu līdz pat PII "Strautiņš".
Šobrīd darbi uzsākti Turkalnes ielā. Līdzīgi darbi noritēs Vidus prospektā, kur gājēju ietve tiks atjaunota posmā no lielveikala "Maxima" līdz pat Saules prospektam. Gājēju ietves sakārtošana plānota arī pie Upes prospekta 7, atsevišķu bruģakmeņu nomaiņa - Brīvības un Pļavas ielā.
Šī paša līguma ietvaros šovasar plānots sakārtot kāpnes Zvaigžņu ielā, kas ved uz Ogres Valsts ģimnāziju.
Līguma summa ir EUR 57 061, visus minētos darbus plānots pabeigt līdz 1.augustam.
2014. gada 25. jūnijā, 18:27, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv
Jaunākie komentāri
Arī šodien nobrīnījos par to atstāto veco gabalu.
tas jauki ka pagāja 20 gadi un beidzot notiek kas labs, tik kāpēc Lapu ielā pēdējo posmu nesalaboja? palika tak kādi 20 metri vecā seguma, tieši līdz Parka ielai:))