Atgriezties pie raksta

Notāru dienās būs bezmaksas juridiskās konsultācijas

Nākamnedēļ, 5. un 6. martā, jau devīto gadu pēc kārtas notiks Latvijas Zvērinātu notāru padomes (LZNP) rīkotās Notāru dienas.

To ietvaros Rīgā un visos Latvijas novados notāri iedzīvotājiem sniegs bezmaksas konsultācijas, nodrošinot iespēju ikvienam interesentam saņemt atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem.


Šogad Notāru dienu laikā īpaša uzmanība tiks pievērsta tiesiskai drošībai nereģistrētās un reģistrētās attiecībās. Bezmaksas konsultācijas būs iespējas saņemt 111 notāru birojos 30 Latvijas pilsētās.


Kā ierasts, Notāru dienu ietvaros līdzās juridiskajām konsultācijām, notāri priekšplānā izvirza jautājumus, kas vislabāk atbilst tā brīža aktualitātēm sabiedrībā. Šogad bezmaksas konsultācijās zvērināti notāri iedzīvotājiem palīdzēs izvērtēt būtiskākos kritērijus, kam jāpievērš uzmanība, dzīvojot nereģistrētās un reģistrētās attiecībās. Tāpat tiks sniegti padomi, kā izvairīties no problēmsituācijām un riskiem.


Konsultāciju saņemšanas iespējas:
• Notāru biroji visā Latvijā, 5. un 6.martā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 (adreses pieejamas ej.uz/notaruadreses)
• Latvijas Zvērinātu notāru padomes birojs, K. Valdemāra ielā 20 - 8, Rīgā
• Uzdodot jautājumus Skype (lietotājvārds: Notaru_dienas)
• Sūtot jautājumus Twitter @NotaruDienas

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/27378

2014. gada 24. februārī, 10:01, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tas Edmundam • 2014. gada 24. februārī, 19:36
cik esmu bijusi ir jāsēd rindās,pat garās,jo gribētāju ir daudz,tā kā bez ieprikšēja pieraksta
Cik zinu, • 2014. gada 24. februārī, 14:14
tad divi tik tie biroji ir: notāre Dambe Ceriņu ielā 14 un notāre Zeile-Trijeca Tirgoņu ielā 3.
Dūdiņa • 2014. gada 24. februārī, 14:09
Diezvai Ogrē būs bez maksas.Tapēc jau nav adreses pie kā var iet.Šiem jau labāk patīk,ka noskaita 35 euro un tad nu konsultējies.Saku no pieredzes daži jautājumi,35 euro.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet