
Skolēni Suntažos apgūst elektrodrošības jautājumus
14.janvārī Suntažu vidusskolā viesojās A/S "Sadales tīkli" Pierīgas ekspluatācijas daļas meistars Artūrs Šmats ar lekciju par elektrodrošību.
Šī ir tēma, kuru nepieciešams atgādināt jebkura vecuma skolēniem, jo lekcijas laikā iegūtā informācija par elektrotraumām un bojāgājušo skaitu Latvijā bija šokējoša.
Sākumskolas skolēni atkārtoja zīmes, kas aizliedz tuvoties bīstamām vietām un ar savām zināšanām apliecināja, ka par elektrodrošību tiek runāts gan skolā audzināšanas stundās, gan arī ar vecākiem mājās.
Šo pašu lekciju noklausījās arī 5.-12.klašu skolēni, kuri lekcijas nobeigumā tika informēti par karjeras iespējām Latvijā un A/S "Sadales tīkli" pieprasītākajām profesijām. Dažos puišos tas noteikti izraisīja interesi, jo, kā izrādās, Latvijā ir arī labi atmaksātas profesijas!
2014. gada 18. janvārī, 14:34, Aktualitātes
Gunta Būmeistare/www.ogresnovads.lv
Jaunākie komentāri
Lunis nekad nav bijis gudrs.Viņš ir slims cilvēks.
Tu nu gan esi debīls!
Ir arii cilvēki vai uznjeemumi, kam ruup bērnu droshiba. Par to tieshaam jaasaka paldies !